Gebelik Testi

Tabi

Eklentiler

• 20230520_114657.jpg
    20230520_114657.jpg
    59,6 KB · Görüntüleme: 73
Hiçbir belirti yok kanamam var benim 21 gündur hastaneye gittim alttan baktı bisi demedi kist var dedi kan verdim hormonlara baktı kan sonucu cikti ama salı günü randevum gidicem bende merak edip test yaptm bu çktı kan sonuclarmida atym asagida hala korkuyorum deilimdir die kimseye bisi söylemedim 😀😀

Eklentiler

• Screenshot_20230515_231629_e-Nabz.jpg
    Screenshot_20230515_231629_e-Nabz.jpg
    57,7 KB · Görüntüleme: 65
Hiçbir belirti yok kanamam var benim 21 gündur hastaneye gittim alttan baktı bisi demedi kist var dedi kan verdim hormonlara baktı kan sonucu cikti ama salı günü randevum gidicem bende merak edip test yaptm bu çktı kan sonuclarmida atym asagida hala korkuyorum deilimdir die kimseye bisi söylemedim 😀😀
16 değerin hamilesin kuzum. İki güne bir kan testi ver yüselişi takip ederek sağlıklı gebelik mi anlarsın

Hayırlı günler kızlar
Bende Pcos var Amh 4.98 çıktı doktorum ilaç kullanmana gerek yok doğal yolla olur dedi sadece bir vitamin takviyesi verdi tabii bütün adetlerim düzensizdi bu zamana kadar ama son 4 aydır düzenli olarak adet görüyorum tam günlerimde şaşkınım bu konuda pcoslu olan birisi beni anlar çünkü hiç bu kadar düzenli olmamıştım. Neyse 7 aydır korunmadan ilişki yaşıyoruz ve testte hiç pozitif göremedim 🥹bu ay adetime son 5-6 gün kaladan itibaren göğüslerimde bir ağrı var o kadar bugün adet olmam gerekiyor ama olmadım. Dün öğlen gebelik testi yaptım ve sonuç negatif çıktı. Sizce yine de gebe olma ihtimalim var mı?

X