Gebeliğe Hazırlık Gebelik testi

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Sansarsrmu

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Eylül 2023
20
9
23
Kızlar dün days doctor erken gebelik testi yaptım 5 dk olmadan fotoğraftaki gibi oldu ertesi gün aynı testten yaptım sabah hiç çizgi çıkmadı ilk yaptığım bozuk olabilir mi

Eklentiler

• IMG-20240128-WA0043.jpeg
    IMG-20240128-WA0043.jpeg
    69,2 KB · Görüntüleme: 111
Genelde pozitif çıkınca hata olmuyor belki negatif çıkan hatalıdır başka da deneseydiniz ya da kan verebilirsiniz

Kızlar dün days doctor erken gebelik testi yaptım 5 dk olmadan fotoğraftaki gibi oldu ertesi gün aynı testten yaptım sabah hiç çizgi çıkmadı ilk yaptığım bozuk olabilir mi
Kan verin. İdrarla çıkmışsa kanda da çıkar. İkilemde kalmamış olursunuz.

Bilemedim ki ya ilçede kalıyorum kan tahlili yapmıyorlar merkeze uzağım iki test arasında kaldım genelde bozuk testlerde iki çizgi çıkmaz diyorlar ama

Bilemedim ki ya ilçede kalıyorum kan tahlili yapmıyorlar merkeze uzağım iki test arasında kaldım genelde bozuk testlerde iki çizgi çıkmaz diyorlar ama
Valla ben ne pozitifler gördüm 2 gün sonra hasta oldum çok güvenme canım gebelik testine en iyisi kan ama senin ilkinde pozitif sonrasında negatifse yoktur Bebek’e olsa zaten ikisinde pozitif olur kan da veremiyorsan adetinin geçmesi bekle başka test yap derim ama inşallah vardır

Merhabalar farklı test markası deneyebilirsiniz ama en iyi cevap kanda çıkar tabiki

X