Gebelik testi

Seenayy

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Şubat 2019
21
5
28
Hanımlar merhaba bu testi yorumlayabilir misiniz ? Tam emin olamıyorum 24 ünde adet olmalıydım 1 hafta gecikme oldu bugün test yaptım sonuç bu

Eklentiler

• 17119996084287121096251966414649.jpg
    17119996084287121096251966414649.jpg
    138,9 KB · Görüntüleme: 56
Hanımlar merhaba bu testi yorumlayabilir misiniz ? Tam emin olamıyorum 24 ünde adet olmalıydım 1 hafta gecikme oldu bugün test yaptım sonuç

Hanımlar merhaba bu testi yorumlayabilir misiniz ? Tam emin olamıyorum 24 ünde adet olmalıydım 1 hafta gecikme oldu bugün test yaptım sonuç bu
Bu pozitif bence kan ver kesinlestir canım hayırlı olsun

Muhtemelen pozitif 🌸 bir kadın doğum uzmanına da gidebilirsiniz, kan testi de verebilirsiniz. Uzmana giderseniz keseyi büyük ihtimal görürsünüz, cihaz iyiyse kalp sesini bile duyabilirsiniz🌸

Tedavi görüyorum 3 aydır doktorum yumrtalık sayın çok düşük şuan o yüzden hamile kalman biraz zor adet döneminde gel attan muayene edeceğim demişti en son 28 Şubat'ta adet oldum ben zaten adetin 25 ve 27. Gün arasında adet oluyorum çok zor bi durum inanmak istiyorum ama bi yanım da üzülürüm diye istemiyorum garip bir duygu Rabbim herkesin gönlüne göre versin

Bundan çok daha silik olup hamlelik öğrenen var canım kan ver sonucu öğren bence hayırlı olsun

Tedavi görüyorum 3 aydır doktorum yumrtalık sayın çok düşük şuan o yüzden hamile kalman biraz zor adet döneminde gel attan muayene edeceğim demişti en son 28 Şubat'ta adet oldum ben zaten adetin 25 ve 27. Gün arasında adet oluyorum çok zor bi durum inanmak istiyorum ama bi yanım da üzülürüm diye istemiyorum garip bir duygu Rabbim herkesin gönlüne göre versin
Canım doktorun dediği değil Allahın dediği olur o verirse imkansız diye bir şey yok. ☺️

X