Gebelik testi

dillaa

Üye
Kayıtlı Üye
9 Aralık 2023
139
11
24
Kızlar sizce bir şey var mı çarşamba günü adet günüm iki gün var ilişkiden 11. Gün bugün ilişkiden 6 gün sonra açık kahve lekelenmem oldu açık kahve pembe gibi

Eklentiler

• F30F07CC-B61C-4D0C-9C1B-13146F627C48.jpeg
    F30F07CC-B61C-4D0C-9C1B-13146F627C48.jpeg
    45,9 KB · Görüntüleme: 124
  • 286B3520-2341-43D7-92DC-8687A66E20FB.jpeg
    286B3520-2341-43D7-92DC-8687A66E20FB.jpeg
    37,8 KB · Görüntüleme: 103
Kızlar sizce bir şey var mı çarşamba günü adet günüm iki gün var ilişkiden 11. Gün bugün ilişkiden 6 gün sonra açık kahve lekelenmem oldu açık kahve pembe gibi
Canım ilk beş dakikada çıktıysa bir gölge var , ama sonradan çıktıysa kuruma çizgisi filan olabilir. Her gün tekrarla koyulaşırsa belli eder kendini , gönlünce olur inşallah🥰

Canım ilk beş dakikada çıktıysa bir gölge var , ama sonradan çıktıysa kuruma çizgisi filan olabilir. Her gün tekrarla koyulaşırsa belli eder kendini , gönlünce olur inşallah🥰
5 dakikada belli etti kendini pembe oldu fotoğrafta böyle gözüküyor kuruma çizgisi olmadı daha 🥹

5 dakikada belli etti kendini pembe oldu fotoğrafta böyle gözüküyor kuruma çizgisi olmadı daha 🥹
Ayyy hadi inşallah sabah olsun hemen bi daha yap , çok heyecanlı 🥹

Evet yarın 12. Gün oluyor sabah daha iyi sonuç verir teşekkür ederim tabikide nasıl heycanlı insan adet gününü bile bekleyemiyor :)
Her ay 10 test yapan biri olarak çok iyi anlıyorum:) 🤲 ama bu testi pozitif gibi hissettim çünkü bir de lekelenme olmuş ya belki de yerleşmeydi ..

Benimde testim senle aynı cnm benimkinde öle bence var benimde 4 günüm kaldı böle ckti

Eklentiler

• 1000074596.jpg
    1000074596.jpg
    114,6 KB · Görüntüleme: 108
Her ay 10 test yapan biri olarak çok iyi anlıyorum:) 🤲 ama bu testi pozitif gibi hissettim çünkü bir de lekelenme olmuş ya belki de yerleşmeydi ..
İlişkimden 6. Günü gelmiş gece 3 4 damla sabah farkettim adetime 7 gün vardı lekelenmem olduğunda 2 gün öncede yaptım negatifte bugün 11. Gün yeni yükseliyor sanırım Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah

Yine silik çok erken yaptım saat 8.30 gibi bir gün bile geçmedi üstünden geçe yapmıştım ama iki testimde silik pembe

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    51,8 KB · Görüntüleme: 100
Yine silik çok erken yaptım saat 8.30 gibi bir gün bile geçmedi üstünden geçe yapmıştım ama iki testimde silik pembe
canım gebelık testını beta hcg gıbı ıkı gunde bır yap bence çizgilerın rengı baya degısıyor ozaman :) bırde testın markası ne artımed mi ?

canım gebelık testını beta hcg gıbı ıkı gunde bır yap bence çizgilerın rengı baya degısıyor ozaman :) bırde testın markası ne artımed mi ?
Evet canım o marka ikiside ona denk geldi hep iyi mi oluyor yani evet öyle yapmam lazım sanırım aradan 24 saat geçmeden yaptım çok normal çıkması öyle değil mi

Birde senin 4 gün varken iyi çıkmış benim 4 gün varken çıkmamıştı adet aralığın uzun mu benim ilişkinin üstünden 11 geçicence çıktı böyle 11. Günde
Ben takip etmiyordum supriz diyelim benim düzenlidir 30 günden 30 güne sasmaz

Ben takip etmiyordum supriz diyelim benim düzenlidir 30 günden 30 güne sasmaz
Benimkide 21 gün 14 gün temiz kalıyorum benim ki çok kısa ama gününde olurum bende seninki ondan çıkmış olabilir 4 gün kala çıkmadı benimki bakalım sabah tekrarlıcam hayırlısı olsun ikimiz için :))

Benimkide 21 gün 14 gün temiz kalıyorum benim ki çok kısa ama gününde olurum bende seninki ondan çıkmış olabilir 4 gün kala çıkmadı benimki bakalım sabah tekrarlıcam hayırlısı olsun ikimiz için :))
Tam emin de olamıyorum yarn sağlık ocağına gitmek gitmemk arasnda kararsz kaldim. Eczanede yaknmda yok uzakta

Evet canım o marka ikiside ona denk geldi hep iyi mi oluyor yani evet öyle yapmam lazım sanırım aradan 24 saat geçmeden yaptım çok normal çıkması öyle değil mi
artımed artık eskısı gibi değil bana gore ben gecıkmemın 5.gününde ıkı farklı marka ıle test yaptım artımedde çok silik çıktı dger markada kıpkırmızı olmustu ikinci çizgim.

X