Gebelik testim negatif çıktı ancak hala Regl olmadım.

Aynı dert bende de var gecikmenin 3. gunu test yaptim bat tarihinden 2 hafta oncesinde hafif goz kararmam baş dönmem vardı test negatif ama 15 gun olacak halen olmadım bir daha test yapmayada korkuyorum
Merhaba, benim de 4 gün geçti ama test negatif çıktı. Göğüs hassasiyeti var başka belirti yok sizin nasıldı acaba cevaplarsanız sevinirim belirsizlik çok kötu

Merhaba, benim de 4 gün geçti ama test negatif çıktı. Göğüs hassasiyeti var başka belirti yok sizin nasıldı acaba cevaplarsanız sevinirim belirsizlik çok kötu
Kan testi yaptırın bence. Beklentiye girdiğimiz için stres yapıyoruz o da adet gecikmesine sebep oluyor bence. Çünkü 3 aydır aynı şey oluyor. Normalde 28/29 günde adet olurken şu an 29/30 hatta 32 güne kadar uzadığı oluyor. Biz hala deniyoruz ancak hala sonuç yok. Lütfen kan testinde görmedikçe çok umut bağlamayın. Çünkü umudun sürekli kırılması insanı çok yıpratıyor

Ben adet oldum. Ben de hamile kalmayi bekliyorum dediginiz gibi sanıyorum ondan geçikiyor. Normalde 24-25 günde bir adetolurdum iki aydır 29 günde oluyorum. Madem aynı şeyleri yaşıyoruz birbirimize haber verelim o zaman

Ben adet oldum. Ben de hamile kalmayi bekliyorum dediginiz gibi sanıyorum ondan geçikiyor. Normalde 24-25 günde bir adetolurdum iki aydır 29 günde oluyorum. Madem aynı şeyleri yaşıyoruz birbirimize haber verelim o zaman
Çok mutlu olurum ben de adet oldum. Bu ay da boş geçti bakalım belki nisan bizim ayımız olur

Hicbirsey yoktu ocak ayında adet görmeden hamile kalmışım başka nedenden hastahaneye gidince öğrendim
Ya kusura bakmazsanız eğer bir şey sormak istiyorum. Bende de pko var zaten adet tarihimi bilmiyorum. Siz gebeliğinizi öğrendiğinizde hcg değeriniz kaçtı acaba bide adetiniz kaç gün geçmişti. Bu arada yavrunuzu allahım sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah

Duzensiz adet goruyorum ben hep, 27 Kasimda adet oldum en son, 20 Ocakta 4.97 ile öğrendim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…