Gebelik testim pozitif mi sizce

Ben adetime 6-7 gün kala sanırım yoğun kabız olmuştum. Resmen o şekilde anladım hamile olduğumu anormaldi çünkü 😃. Kasık ağrım vardı ama adet ağrısı gibi değildi. Bir önce ki adet günüme 3 gün kala test yaptım ve pozitif çıkmıştı çok şükür. Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah🙏

Yaa kizlar bana yardim edin ben bugun kan testine gidecektim sabah kalktim peceteye bi iki damla kan geldi bende adet oldum sandim ama devami gelmedi uc kere filan pembe kahve tuvalete gidttikce geldi ama pede gecmedi bile bende gittim bi tane daha test aldim böyle cikti yerlesme kanamasi yaşıyor olabilirmiyim. Iki kimyasal bir dis gebelik gecirdim artik cok korkuyorum iki dakikada cikti bu test öncekiler boyle cabuk cikmamisti

Eklentiler

• Screenshot_20210212-165000_Gallery.jpg
    Screenshot_20210212-165000_Gallery.jpg
    70,1 KB · Görüntüleme: 143
  • 20210212_164930.jpg
    20210212_164930.jpg
    67,4 KB · Görüntüleme: 146
Kızlar ya gecen yazmıştım. Silik test görmüştüm. Şuan adetime tam 4 gün var predictor ve normal kaset test yaptım negatif. Ama göğüslerim hiç olmadıgı kadar şişti ve çatlamaya başladı. Tamam adet öncesinde de göğüslerm şişerdi ama çatlamazdı. İlk defa böle bişi dikkatimi çekiyor. Ve beyaz akıntılarım dur durak bilmiyor. Birde adete böle 1 hafta 3-4 gün kala kan lekelerimde olurdu. Hatta adte 1 hafta kala ilşkiye girdiğimizde her seferinde kan gelırdı az az hatta derdik eşimle yine tutmamıs hasta olcam diye. Ama bu hafta olmadı ole bişi. Ay ne bilim ya o kadar muallakta kaldım çıldırmamak elde değil.

Gebesin b
Yaa kizlar bana yardim edin ben bugun kan testine gidecektim sabah kalktim peceteye bi iki damla kan geldi bende adet oldum sandim ama devami gelmedi uc kere filan pembe kahve tuvalete gidttikce geldi ama pede gecmedi bile bende gittim bi tane daha test aldim böyle cikti yerlesme kanamasi yaşıyor olabilirmiyim. Iki kimyasal bir dis gebelik gecirdim artik cok korkuyorum iki dakikada cikti bu test öncekiler boyle cabuk cikmamisti
Gebesin büyük ihtimalle canım

Kizlar yardim acill!!!!ben 8 gün önce asilama oldum.6 ci günü test yaptım.15.5 çıktı. 2 gun sonra da 7.5 e düştü. Bugün 8 ci günü asilamamin.sizce degilmiyim hamile.umutlanmayayimmi?

Kizlar yardim acill!!!!ben 8 gün önce asilama oldum.6 ci günü test yaptım.15.5 çıktı. 2 gun sonra da 7.5 e düştü. Bugün 8 ci günü asilamamin.sizce degilmiyim hamile.umutlanmayayimmi?
Farkli hastanelerde yapildiysa sonuc farkli cikabilir ama iki degerde pozitif demek. 5 ustu gebelikten söz edilebiliyor

Benimde testler pozitif ama kanamam var azar azar simdi kan vermeye gidiyorum bakalim 4 ay önce dis gebelik gecirdim tekrar olmasından çok korkuyorum şuanda kimyasala bile razıyım
Allah yardımcın olsun.insallah kucağına alırsın sağlıkla canim.bana da haber ver canim.sen adetin geçtiği?

X