GEBELİK TESTİME BAKABİLİR MİSİNİZ?

Aylinnn000

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Mart 2020
146
96
27
Merhaba kızlar, adetim henüz gecikmedi. adetime 4 gün var, hamilelik var dimi ya ? 3 senedir bu anı bekliyorum çünkü :KK43:

Ne olur ne olmaz diye hem erken gebelik yaptım hem de normal :) bugün kan vereceğim inşallah

Eklentiler

• WhatsApp Image 2022-06-28 at 07.45.28 (1).jpeg
    WhatsApp Image 2022-06-28 at 07.45.28 (1).jpeg
    36,4 KB · Görüntüleme: 248
  • WhatsApp Image 2022-06-28 at 07.45.28.jpeg
    WhatsApp Image 2022-06-28 at 07.45.28.jpeg
    46,7 KB · Görüntüleme: 252
ay inşallah ya siz hamilesiniz sanırım :) Allah analı babalı büyütsün.. Dua edin olur mu kan verdim inşallah bugün öğlen çıkar da kesinleşir :)
Evet cnm 5 buçuk aylık Allah nasip ederse inşallah 🤲🏻 amin inşallah 🤲🏻 dualarım seninle cnm inşallah hayırlı sonuçlar alır 🤲🏻 yaz burdan elif çıktı diye sonuç

Merhaba kızlar, adetim henüz gecikmedi. adetime 4 gün var, hamilelik var dimi ya ? 3 senedir bu anı bekliyorum çünkü :KK43:

Ne olur ne olmaz diye hem erken gebelik yaptım hem de normal :) bugün kan vereceğim inşallah
Var görünüyor canım😉 hadi inşAllah sağlıkla kucağına almak nasip olur 🙏

Aminnnn canım yaaaa inşallah Rabbim 😍 Çok çok teşekkür ederim sizinde bebişiniz sağ selamet doğsun inşallah 😍 🙏
bende yaklaşık 4 sene bekleyip hiç beklemediğim anda hamile kalanlardanım 😊 Rabbim mucizelerimizi sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin inşAllah

bende yaklaşık 4 sene bekleyip hiç beklemediğim anda hamile kalanlardanım 😊 Rabbim mucizelerimizi sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin inşAllah
Yaa gerçekten öyleee 3 senedir hep negatif... tesadüfen test bi yaptım oda ne hemen kırmızııı ikinci cizgi gerçekten bizim gibi çok bekleyenler anlar sevincimiziii... rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın gerçekten çok ama çok zorrr 😊

Yaa gerçekten öyleee 3 senedir hep negatif... tesadüfen test bi yaptım oda ne hemen kırmızııı ikinci cizgi gerçekten bizim gibi çok bekleyenler anlar sevincimiziii... rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın gerçekten çok ama çok zorrr 😊

verdiniz mi kan? sonucunu bekliyoruz😉 Rabbim sağlıkla ilerlemesini nasip etsün inşAllah

Bariz ben burdayım diyo hayırlısı olsun Rabbim nasip eylesin kucagına almayı inşallah🙂

Gözünüz aydın 😊 hiç belirti falan var mıydı🤩

X