Gebeliğe Hazırlık Gebelik testime bakabilir misiniz

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

nurjoe26

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Ekim 2023
23
29
34
Merhabalar sevgili arkadaşlarım geçtiğimiz ay tam ovülasyondan beş gün önce günaşırı ilişkiye girdik ve bu ilk çocuk denememiz normal şartlarda 25 günde bir adet görüyorum bugün olmam gerekiyordu ancak olmadım ben de erken gebelik testi diye bir kit aldım eczaneden ancak o kadar tecrübesizim ki şöyle bir görüntü çıktı sizinle paylaşmak istiyorum ve değerli yorumlarınızı da rica ediyorum vücudumdaki hissettiğim değişiklikler ise göğüs şişkinlik kasıklarımda kramp tarzı ağrı yaklaşık 3. -4 gün önce ufak bir kahverengi akıntı.
Çok teşekkürler

Eklentiler

• IMG_9059.jpeg
    IMG_9059.jpeg
    180,6 KB · Görüntüleme: 114
Merhabalar sevgili arkadaşlarım geçtiğimiz ay tam ovülasyondan beş gün önce günaşırı ilişkiye girdik ve bu ilk çocuk denememiz normal şartlarda 25 günde bir adet görüyorum bugün olmam gerekiyordu ancak olmadım ben de erken gebelik testi diye bir kit aldım eczaneden ancak o kadar tecrübesizim ki şöyle bir görüntü çıktı sizinle paylaşmak istiyorum ve değerli yorumlarınızı da rica ediyorum vücudumdaki hissettiğim değişiklikler ise göğüs şişkinlik kasıklarımda kramp tarzı ağrı yaklaşık 3. -4 gün önce ufak bir kahverengi akıntı.
Çok teşekkürler
Hayırlı olsun belirtileriniz de testiniz de hamile olduğunuzu gösteriyor 🌿

Hayırlı olsun belirtileriniz de testiniz de hamile olduğunuzu gösteriyor 🌿
Her an reglim başlayacak gibi geliyor böyle kasın ağrılarımdan. Sanki olsam rahatlatacağım gibi bir hisle uyanıyorum iki gündür hele bu sabah kısıklarıma öyle bir kramp girdi ki tam 10 dakika falan dik bir şekilde yürüyemedim iki büklüm kaldım. Ama teste bakınca açıkçası çok üzüldüm bayağı silik çünkü hamilelik olmadığı zaman orası bembeyaz mı çıkıyor 🙄

X