Gebelik testime bakar mısınız acil hamile miyim??

Cakito

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Ocak 2021
17
13
27
Kızlar adetime 6 gün var gebelik belirtisi yaşadığım için dün hem kaset tipi gebelik testi yaptım hemde erken gebelik testi yaptım kaset tipi negatif çıktı ama erken gebelik testi ilk fotoğrafta ekli çok çok silik bir çizgi çıktı ama emin olamadığım için bugün tekrar kaset tipi testlerden yaptım ve bugün ondada silik bir çizgi var yorumlar mısınız hamile miyim??

Günaydınn eğer testte bekleme olmadıysa var gibi gözüküyor gözünüz aydınnn

Hayır iki testte ilk 10dk içinde çıktı gerçekten var mı diyorsunuz çok heyecanlıyım
İkisinde de pozitif canım yanıltma ihtimali düşük yumurtlamayı erken yaşamış olabilirsiniz o yüzden erkenden pozitif çıkar bakın bunlarda benim testlerim erken yumurtlama görmüştüm bu ay

Eklentiler

• IMG_20210103_094619.jpg
    93,9 KB · Görüntüleme: 1.161
İkisinde de pozitif canım yanıltma ihtimali düşük yumurtlamayı erken yaşamış olabilirsiniz o yüzden erkenden pozitif çıkar bakın bunlarda benim testlerim erken yumurtlama görmüştüm bu ay
Yaaa hayırlı olsun sizde hamilesiniz o zaman hayırla sağlıkla kucağınıza alırsınız inşallah çok teşekkür ederim cevaplandırdığınız için

Hamilesiniz hayırlı olsun sağlıkla gelsin

Büyük ihrimalle gebesin canm gözün aydın

Benim de 3 gün gecikti alttan başlayarak her gün test yapıyorum ama hep aynı gibi silik koyulaşmıyor sizce var mı?

Eklentiler

• FAB4E062-820F-4346-A401-5388F722C1E2.jpeg
    94 KB · Görüntüleme: 1.144
Evet dayanamadım bugün kan verdim ve sonuç 30.9 çıktı sanırım çok yeni olduğu için düşük değil mi?
Regline bu kadar gün varken çok çok iyi canım aynı hastanede 2 güne bir kan vererek artışa bakarsın bence regli geçince yap ki yükseliş artsın

Regline bu kadar gün varken çok çok iyi canım aynı hastanede 2 güne bir kan vererek artışa bakarsın bence regli geçince yap ki yükseliş artsın
Aynen öyle regl günüm geçene kadar tekrar kan vermeyi düşünmüyorum inşallah sağlıklı bir gebeliktir kimyasal dış vs olacak diye çok korkuyorum

Aynen öyle regl günüm geçene kadar tekrar kan vermeyi düşünmüyorum inşallah sağlıklı bir gebeliktir kimyasal dış vs olacak diye çok korkuyorum
O kadar iyi anlıyorum kii bende senin gibiyim ve kese ile kalp atışını duyana kadar da korkum geçmeyecek sanıyorum ki ama güzel düşünelim biz mucizemiz bizimle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…