Gebelik testime bakar mısınız acil hamile miyim??

Merhaba bunda net bişey yok ancak yumurtlamanın üstünden kaç gün geçtiği ve sabah ilk idrarla yapılması önemli yarın sabah tekrar test yapıp atarsınız daha sağlıklı görürüz 😊
Yumurtamın çatladığı günden bu yana 10 gün geçti

Evet dayanamadım bugün kan verdim ve sonuç 30.9 çıktı sanırım çok yeni olduğu için düşük değil mi?
Hayırlı olsun öncelikle ben de hem ovu hem erken gebelik yaptım silik çizgi cikti gebelik testi çok agrım vardi kafam karışık acaba tecrübeleriniz nelerdir

Kızlar adetime 6 gün var gebelik belirtisi yaşadığım için dün hem kaset tipi gebelik testi yaptım hemde erken gebelik testi yaptım kaset tipi negatif çıktı ama erken gebelik testi ilk fotoğrafta ekli çok çok silik bir çizgi çıktı ama emin olamadığım için bugün tekrar kaset tipi testlerden yaptım ve bugün ondada silik bir çizgi var yorumlar mısınız hamile miyim??

Eki Görüntüle 2755048 Eki Görüntüle 2755049
Var canim tekrarla testi tam cizgi gorunce sen git bi kan ver

Kızlar adetime 6 gün var gebelik belirtisi yaşadığım için dün hem kaset tipi gebelik testi yaptım hemde erken gebelik testi yaptım kaset tipi negatif çıktı ama erken gebelik testi ilk fotoğrafta ekli çok çok silik bir çizgi çıktı ama emin olamadığım için bugün tekrar kaset tipi testlerden yaptım ve bugün ondada silik bir çizgi var yorumlar mısınız hamile miyim??

94BA71FF-AA2F-4E42-B09F-1810FFBC53F7.jpeg
canım Buda benim testim adetime 5 6 gün vardı en üsttekide hamile olduğumu öğrendiğimde yapmıştım yani cok silik olsa bile çıkıyor acilden hemen kan verdim beta hcg 64 çıkmıştı 😊😊

Eki Görüntüle 2762334 Merhaba bende test yaptım ve bu şekilde çıktı emin olamıyorum sizce yanlış çıkma ihtimali var mı hiçbir belirtim yok
Hayırlı olsun canım hamilesin 😇 Canım benim de belirtim yoktu. Adet olacak gibiydim kasık ağrısı göğüs ağrısı ateş basması hepsi zaten adet belirtisi gibiydi testi yaptım senin gibi kararsız kaldım 🤗

Var

Hayırlı olsun canım hamilesin 😇 Canım benim de belirtim yoktu. Adet olacak gibiydim kasık ağrısı göğüs ağrısı ateş basması hepsi zaten adet belirtisi gibiydi testi yaptım senin gibi kararsız kaldım 🤗
Teşekkür ederim canım 😍 evet bugün kan testi yaptırdım sonucum 417 çıktı ama doktor çok kesin konuşmadı arada kaldık bizde cuma günü tekrar görmek istedi sence değerim düşük mü? Şimdi cumaya kadar nasıl bekleyeceğim bilemiyorum 🤗

Teşekkür ederim canım 😍 evet bugün kan testi yaptırdım sonucum 417 çıktı ama doktor çok kesin konuşmadı arada kaldık bizde cuma günü tekrar görmek istedi sence değerim düşük mü? Şimdi cumaya kadar nasıl bekleyeceğim bilemiyorum 🤗
Düşük değil canım normal. 48 saatte iki katına katlamalıymış canım. Benim ilk değerim 246 çıktı ikinci değer 450lerdeydi normal dedi doktor.

CC10A0DC-74DA-40CF-9895-624FC88B467C.jpeg
Kızlar sizce gebelik var mı ? C çizgisi çok mu solda yanlış olma ihtimali de var mı ? Bir çiGi net diğeri silik ama görünüyor

Çok güzel değer ben 9.90 ile öğrenmiştim düşün 🤗 arkadaşım hemsıreydı o var ama dıkkat et takip et sürekli demişti. Doktorlar kese ve kalp atışı duyulana kadar olumlu konuşmuyorlar pek.

Hayırlı olsun sağlıcakla al kucağına❤️

X