Gebeliğe Hazırlık Gebelik testime bakar mısınız kızlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar adetime 2 gün var. Aralık ayında ovulasyon testi ile pik olan gün ve ertesi günleri değerlendirdik. Dün yaptığım ovulasyon testi t çizgisi baya koyu çıkmıştı. Bugün sabah gebelik testi yaptım. Ilk beş dakikadaki sonuç fotoğraftaki gibi. Çizgi belli oluyor. Pazartesi günü hastaneye gidicem inşallah. Sizce hamilemiyim.
Var görünüyor hayırlı olsun darısı başımıza 😇

Kızlar adetime 2 gün var. Aralık ayında ovulasyon testi ile pik olan gün ve ertesi günleri değerlendirdik. Dün yaptığım ovulasyon testi t çizgisi baya koyu çıkmıştı. Bugün sabah gebelik testi yaptım. Ilk beş dakikadaki sonuç fotoğraftaki gibi. Çizgi belli oluyor. Pazartesi günü hastaneye gidicem inşallah. Sizce hamilemiyim.
Gözün aydın canım hamilesin inşaallah sağlıcakla kucağına alırsın miniğini 🧿🧿

test pozitif, regl de yaklaşmış pazartesi kan testi ile sonucu netleştirirsiniz. Sağlıkla kucağınıza alın 🙏

Merhaba canım sonuc ne merk ettim bende ayni durumdayim sun sabah ilk idrarla test yaptım cok asiri silik bi cizgi isiga tutunca gorunuyo bu sabah test bozukmu acaba diye farkli bir markayla yaptim onda daha net bir silik cizgi daha cikti bata 10 gun var acele ediyorum galiba ama sizce varmi gebelik fotograf ekledim alttaki dunki test ustteki bu sabah yaptigim yardim edin lutfen

Eklentiler

• IMG_20210109_091738_6.jpg
    IMG_20210109_091738_6.jpg
    57,1 KB · Görüntüleme: 169
Merhaba canım sonuc ne merk ettim bende ayni durumdayim sun sabah ilk idrarla test yaptım cok asiri silik bi cizgi isiga tutunca gorunuyo bu sabah test bozukmu acaba diye farkli bir markayla yaptim onda daha net bir silik cizgi daha cikti bata 10 gun var acele ediyorum galiba ama sizce varmi gebelik fotograf ekledim alttaki dunki test ustteki bu sabah yaptigim yardim edin lutfen
Dağılmış ama güven vermiyor idrarı fazla damlatmayin sabit kalsın bide bı sure hemen elinize almayin dağılmasın

Dağılmış ama güven vermiyor idrarı fazla damlatmayin sabit kalsın bide bı sure hemen elinize almayin dağılmasın
Ustunde 4 damla yazıyordu o kadar damlattim ama dagilmis olmasina ragmen o silik cizgi cok net belli eski testlerimi atmayip biriktiriyordum eskilerde yok anlam veremedim

Bence hamilesin kuzum hayirlu olsn insallah

Perdicoktor buraya da attım herkes gebelik var dedi ama dün yıkımla eve döndüm
Canim senin adina cok uzuldum, cogu koyyor buraya test ben hic gormuyorm ve yazmiyormda birsuru insan ne goruyoda yaziyo anlamadim bende olunca belli oluyo zaten
Cok sagol canm benm atarim evet aynem öyle burasi bir garip.... birde tatiller vardi yeni yeni aciliO doktorlar
Canim sen kan testi verebildinmi zaten pozitifti senin ama merak ettim
Maalesef regl oldum 😕 çok koyu kahve ve pıhtılı hiç böyle olmazdı muhtemelen kimyasal gebelikti
Ayy canim cok gecmis olsun bidaha erken yapma test gene at buraya paylas ama gunun gecince
M Minikfaremmm sen ne yaptin canim

Canim senin adina cok uzuldum, cogu koyyor buraya test ben hic gormuyorm ve yazmiyormda birsuru insan ne goruyoda yaziyo anlamadim bende olunca belli oluyo zaten
Canim sen kan testi verebildinmi zaten pozitifti senin ama merak ettim
Ayy canim cok gecmis olsun bidaha erken yapma test gene at buraya paylas ama gunun gecince
M Minikfaremmm sen ne yaptin canim
Benim adete beş gün var adet ağrım var al bı kaset test negatif

Test pozitif görünüyor hayırlı olsun sağlıkla alın kucağınıza🙏 varsa başka testle de deneyin emin olmak için

kızlar öncelikle pozitif olanları tebrik ediyorum. Sağlıkla kucağınıza alın bebeklerinizi :) ben de aynı durumdayım adetim 2 gün gecikti ve idrar testim buna rağmen bu şekilde silik çıktı. kan testi yaptırdım 2.56 . geç döllenme mi olmuştur hamile miyim arada kaldım :KK43:siz ne dersiniz?

Eklentiler

• thumbnail_image0.jpg
    thumbnail_image0.jpg
    23,1 KB · Görüntüleme: 192
Ben de gördüm silik bir çizgi. Çok erken yapmışsınız ama. ☺️ Batı bekleyip normal testi deneyin bir de. Sonuca göre kan verirsiniz
Ben de boyle bi çizgiyle öğrenmiştim hayırlı olsun 😍
Aynı testi iki gün sonra tekrar yaparsanız koyulaştığını görebilirsiniz😊

benim testimede bakarmisiniz adet tarihimde yaptim duş alirken goguslerde hassasiyet ve arada kasıklarımda batma oluyor sizce hamilemiyim lutfen yardimci olurmusunuz ❤️❤️❤️

Ben de gördüm silik bir çizgi. Çok erken yapmışsınız ama. ☺️ Batı bekleyip normal testi deneyin bir de. Sonuca göre kan verirsiniz

benim testimede bakarmisiniz adet tarihimde yaptim duş alirken goguslerde hassasiyet ve arada kasıklarımda batma oluyor sizce hamilemiyim lutfen yardimci olurmusunuz ❤️❤️❤️
Bakayım teste fotoğraf yükleyin

X