Gebeliğe Hazırlık Gebelik testime bakar mısınız lütfen!

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aman canım sen sen ol benim gibi erkenden yapma test falan. Sonra insanın kafası karışıyor işte böyle. Ben kendimi tutamadım, evde test olunca resmen batıyor bana. Duramıyorum hemen yapıyorum:KK48:
Yok canım 2 yıl oldu daha hiç test yapmadım yapmaya fırsat kalmadan adet oldum hep :KK70:

Ben 4 ay klomen kullandim 3 ay igne vuruldu 3undede tam 16.gun regl oldum.yani benim 2.gun catlamis yumurtam.catlayip catlamadigini ogrenmek icin test yaptirdinmi acaba
Hayır ovulasyon testi hiç yapmadım ama iğneyi vuruldum 1-2 saat sonra kasık ağrılarım başladı. Hemen çatladı gibi geldi bana yani. Ama şuan hiç hamilelik belirtim yok. Demek ki kesin iğneden oldu.

Şuan iğneden dir canım sen en erken 12. Gün tekrarla testi sabah idrerınla inşallah vardır Yeni olduğu için hgc bin düşük olması da normal daha kana karışmadı ki

Hayır ovulasyon testi hiç yapmadım ama iğneyi vuruldum 1-2 saat sonra kasık ağrılarım başladı. Hemen çatladı gibi geldi bana yani. Ama şuan hiç hamilelik belirtim yok. Demek ki kesin iğneden oldu.
Ovulasyon testi degil progesteron testiyle anlasiliyormus yumurtanin catlayip catlamadigi yada ultrason takibiyle anlasiliyormus.hayirlisi olsun ins.

X