Gebelik testime bakar mısınız?

Nottevenz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Temmuz 2021
155
42
26
Merhaba kızlar ben uzun süredir anne olmaya çalışıyorum gebelik testim de çizgi var mı yok mu anlamıyorum. regl düzensizliği yaşıyorum bazı zamanlar 1 gün gecikmem var yorumlarınız önemli benim için suyla yıkadım ama geçmedi gölgemsi yer

Eklentiler

• IMG_2070.jpeg
    IMG_2070.jpeg
    105,1 KB · Görüntüleme: 39
Merhaba kızlar ben uzun süredir anne olmaya çalışıyorum gebelik testim de çizgi var mı yok mu anlamıyorum. regl düzensizliği yaşıyorum bazı zamanlar 1 gün gecikmem var yorumlarınız önemli benim için suyla yıkadım ama geçmedi gölgemsi yer
Merhaba bir belirsiz çizgi var ama anlayamadım malesef umarım vardır adet çok geçti mi acaba adet geciktiren 1 hafta sonra daha net anlaşılıyor aslında

Var gibi duruyo silik bi çizgi kaç dk içinde çıktı ki

1 gün gecikmem var çok yoruldum her ay düzenli test yaparım ilk kez böyle bir şey görüyorum.:KK43:
Canım seni çok iyi anlıyorum bende 4 senelik evliyim bukadar test yapma stress de geciktiriyor 1 gün gecikme çok erken doktorlar en az 10 gün gecikme de test yapılmasını öneriyor ama 4-5 gün de gecikir se yeterli çıkar kan da testte

Canım seni çok iyi anlıyorum bende 4 senelik evliyim bukadar test yapma stress de geciktiriyor 1 gün gecikme çok erken doktorlar en az 10 gün gecikme de test yapılmasını öneriyor ama 4-5 gün de gecikir se yeterli çıkar kan da testte
Ben de 4 sene oldu çok istiyorum :KK43: 1 kürtaj var kalbi durduğu için

X