Gebelik testinde hayalet çizgi

melisa can

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Aralık 2023
20
2
26
Adetim 6 gün gecikti bugün gebelik testi yaptım Çubuk testte Hayalet çizgi olarak çıktı Sizce gebe miyim (fotoğrafta tam belli değil ama hayalet çizgi)

Eklentiler

• Screenshot_20240226-190040_Gallery.jpg
    Screenshot_20240226-190040_Gallery.jpg
    51,8 KB · Görüntüleme: 396
Adetim 6 gün gecikti bugün gebelik testi yaptım Çubuk testte Hayalet çizgi olarak çıktı Sizce gebe miyim (fotoğrafta tam belli değil ama hayalet çizgi)
Fotoğrafta göremedim ben :KK43: eğer siz gördü iseniz kan testi verebilir veya bir kaç gün sonra gebelik testini tekrar edebilirsiniz🌸

Gölgeyi gördüm bugün bende de aynı şekilde çıktı yarın tekrar yapıcam inşallah vardır ikimizde de hakkımızda hayırlısı olsun ☺😇

Amin inşallah 😇☺ sizde kaç gün gecikti regl bi de belirtiler var mı
Gecikme yok 2 gün kaldı belirti olarak da gögüslerim aşırı büyüdü ağırlaştı hassas baya bide bir iki gündür bulantı bugün de ara ara kasık ağrım başladı regl gibi umarım olmam senin belirtin var mı kaç gün gecikti

Gecikme yok 2 gün kaldı belirti olarak da gögüslerim aşırı büyüdü ağırlaştı hassas baya bide bir iki gündür bulantı bugün de ara ara kasık ağrım başladı regl gibi umarım olmam senin belirtin var mı kaç gün gecikti
6 gün gecikti benim göğüslerim hassas ve şiş hissediyorum. Ara sıra karnımın altına sancı gibi batma oluyor ama uzun sürmüyor inşallah hamileyizdir rabbim isteyen herkese sağlıkla nasip etsin kucağımızı boş bırakmasın

6 gün gecikti benim göğüslerim hassas ve şiş hissediyorum. Ara sıra karnımın altına sancı gibi batma oluyor ama uzun sürmüyor inşallah hamileyizdir rabbim isteyen herkese sağlıkla nasip etsin kucağımızı boş bırakmasın
Gecikmen de var aslında kan testi versen daha iyi olur

X