Gebelik testini 1 hafta önceden yapmak

bebegem

BEBEĞİMİ VER RABBİM
Kayıtlı Üye
12 Mayıs 2009
900
6
KIZLAR GEbelik testini 1 hafta önceden yaptım sizce sonuç verirmiki..

negatif çıktı negatif...

v e buay aşılama yaptırmıştımm...

canım ben diğer konuna da yazdım benim 5 gün önce pozitif çıktı.ama herkesin farklı olur.yani çıkmadı diye,hamile değilsin demek değildir bence.bekle adetin geciksin.kesin bir hafta önce çıkar diye bir şey yok ki. biraz sabret kendini yıpratma.

KIZLAR GEbelik testini 1 hafta önceden yaptım sizce sonuç verirmiki..

negatif çıktı negatif...

v e buay aşılama yaptırmıştımm...
canım erken yapmışsın testı ben adetıme 3 gun kala yapmıştım ıkıncı cızgı bellı belırsız cıkmıştı bence adet olacagın gun falan tekrarla testı...

mrb ben bir gün geçti yaptım çıkmıştı ama üzülme geç çıkanda oluyoropuyorumnanaktan

canım erken gebelik testleri beta hcg si yüksek olanlarda çıkıyor yani biraz erken yumurtlarsan ben bebeğim 10 günlükken adete 4 gün kala falan işte pozitifi silikte olsa görmüştüm ama görülmemesi normal testi tekrarlamalısın bence

bıraz erken degılmı... bence bı sure sonra tekrarla testı. allah gonlune gore versın...

canım ALLAH hakkında hayırlısını versin
ben 9gün kala kanda 1 hafta kalada io testlerle baktım negatifti
adet olacagım gün yaptıgımda pozitifti
o günde dene inşllh pozitif cıkar

canım cok erken yapmıssın.cıkmaması cok doğal.ben 3 gun kala, 2 gun kala, adet gunu ve hatta adetten 2 gun sonra yaptığımda bile cıkmamıstı:)))
sonra bir gun daha sonra 2.çizgi hafif belirdi

kızlar hamile değilim ..

aşılamadan 16 gün sonra gebelik belli olur diyolardı bu benim 13 günüm ve kanamam oldu

bugün 13 gün ama benden kan geldi adet oldum....

X