GEBELİK VAR MI ?

gokyuzummmmmmm

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
11 Nisan 2023
81
4
Hanımlar dün artımed in kaset testini yaptım ilk 5 dakika içinde ikinci çizgi çok silik çıktı bugün de aynı testten 4 tane yaptım ve aynı şekil dördüde ikinci çizgi silik çıktı fotoğraftaki gibi böyle bişiy yaşayıp gebe olduğunu öğrenen var mı yardımcı olur musunuz ? Reglme 5 gün var.

Eklentiler

• IMG_5537.jpeg
    IMG_5537.jpeg
    80,5 KB · Görüntüleme: 557
Hanımlar dün artımed in kaset testini yaptım ilk 5 dakika içinde ikinci çizgi çok silik çıktı bugün de aynı testten 4 tane yaptım ve aynı şekil dördüde ikinci çizgi silik çıktı fotoğraftaki gibi böyle bişiy yaşayıp gebe olduğunu öğrenen var mı yardımcı olur musunuz ?
ben öğrenmiştim

Bence hemen kan verme, ben yaptım o yanlışı 6 gün kala silik çizgiyle gidip kan verdim 40 çıktı değerim bekle bekleye bir hal oldum , şimdi doktordan geliyorum daha bugün kese görebildik 5 haftalık olduk. Ama o 2 hafta nasıl geçti bide bana sor. En iyisi adet geçince vermek. Tam kendini belli eder zaten

Regl gecikince kan verin bence. Şimdilik daha fazla test yapmayın 2 gün sonra kaset testi tekrarlayın koyulaşma var mı diye

Bence hemen kan verme, ben yaptım o yanlışı 6 gün kala silik çizgiyle gidip kan verdim 40 çıktı değerim bekle bekleye bir hal oldum , şimdi doktordan geliyorum daha bugün kese görebildik 5 haftalık olduk. Ama o 2 hafta nasıl geçti bide bana sor. En iyisi adet geçince vermek. Tam kendini belli eder zaten
Doğru ben de şubatta bi zorunlu kürtaj geçirdim insan sabırsızlanıyor işte

Kızlar bugün sabah yaptım ilk 10 dakikada silik çıktı adetime 3 4 gün var 3 gündür neredeyse 7 8 tane test yaptım 2 tanesi erken gebelik testiydi sadece bir tane erken gebelik testinde silik cizgi çıkmadı diğerlerinin hepsinde çıktı kafam karıştı sizce hamilelik varmidir

Kızlar bugün sabah yaptım ilk 10 dakikada silik çıktı adetime 3 4 gün var 3 gündür neredeyse 7 8 tane test yaptım 2 tanesi erken gebelik testiydi sadece bir tane erken gebelik testinde silik cizgi çıkmadı diğerlerinin hepsinde çıktı kafam karıştı sizce hamilelik varmidir

X