gebelik ve röntgen

sekerkizcandy

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Ağustos 2008
26
1
41
arkadaşlar iki gün önce düşme yüzünden el filmi çektirmek zorunda kaldım. 24 haftalık hamileyim.iki kurşun yelek giydirdiler ve düşük dozla çektiler.bir çok doktor bir seferlik bişey olmaz dedi kendimde sağlıkçıyım ama böyle bişey yaşayan ve sağlıkla bebeğini kucağına alan arkadaşlar mesajıma cevap verirse içim rahat edicek.sonuçta başından geçen kşinin tecrübesi çok önemli.teşekkür ederim.

Son düzenleme:
canım benim başıma gelmedi ama bir tanıdığımda olmuştu birşey olmadı tabi ne kadarlık hamile olduğunda önemli ilk 3 ayı atlattıysan hiç korkma birşeycik olmaz....

İki kurşun yelek, 24. hafta, düşük doz ve el röntgeni bence endişelenme. Her şeyi en iyi şekilde yapmışlar. Benim eşim farmakolog doktor ve birinci trimesterde bir kere göğüs filmi çektirip teratojenite için gelenlere bile gebeliğin terminasyonunu önermiyorlar, sadece izleme veriyorlar. İçini ferah tut.

arkadaşlar çok teşekkür ederim.içimi ferahlattınız.iyiki böyle bir site kurulmuş.dünden beri acaip stres yapmıştım.

canım ben de röntgen teknisyeniyim sen kritik dönemi atlatmışsın ilk 3 ay önemli.zaten el filmi de en düşük doz karın bölgende ışın almadığından problem olmaz ben 14 haftalık hamileyim ve hamileliği öğrenene kadar çalıştım çok şükür şimdilik herşey normal sen içini ferah tut

canım çok teşekkür ederim sanaada, hayırlısıyla bebeğimize kavuşuruz inşallah ikimizde.içimi rahatlattın.allah bebeklerimize sağlık ve sıhhat versin

arkadaşlar iki gün önce düşme yüzünden el filmi çektirmek zorunda kaldım. 24 haftalık hamileyim.iki kurşun yelek giydirdiler ve düşük dozla çektiler.bir çok doktor bir seferlik bişey olmaz dedi kendimde sağlıkçıyım ama böyle bişey yaşayan ve sağlıkla bebeğini kucağına alan arkadaşlar mesajıma cevap verirse içim rahat edicek.sonuçta başından geçen kşinin tecrübesi çok önemli.teşekkür ederim.

aynı olay tıpkısı su anda bnmm basımda bnde korkuorm bbegıme bır zararı olrmu dıe su anda bebegın kocamn olmstur nasıl ıyımı bana cvp yazabılrmısnn

X