Gebelik

ilayda zor

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
16 Mart 2024
12
2
25
Cuma günü sağlık ocağına gittiğimde beta 432 idi pazartesi tekrar verdiğimde 2257 idi sizce nasıl 12 marta da doktora gittiğimde kese göründü boş gebelik olmasından endişe ediyorum

Öyle oluyor zaten 5. Haftada Yolk sac görünür 6da bebek ve kalbi görünür. Bir sorun olduğunu düşünmüyorum

İnsllah hiç bir sıkıntı yoktur beta değerim düzenli artıyor ama yine korkuyorum

10 gün içinde çağırdı bana kaç haftalık olduğunu da söylemedi betadan anlasilir mi kaç haftalık olduğu

Çok teşekkür ederim ilk olduğu için çok bilgim yok

İnsllah canim en çok boş gebelik olmasından korkuyorum İnsllah bebis vardır
burada çok farklı şeyler okuyoruz, normalde aklımıza gelmeyecek ihtimaller geliyor artık. bir terslik olsa doktorunuz söylerdi iyi düşünün :) annenin kilolu olması, bebeğin beta değerinin ultrasonda görünmeye yetecek kadar yükselmemiş olması vs etkili diye biliyorum. önümüzdeki kontrolde her şey netleşmiş olur

Kızlar bende Çarşamba öğrendim gebe olduğumu beta 316.1 çıktı ama bazen sağ tarafıma birden ağrılar giriyor geçen sene bu zamanlarda hamileydim ve 8 haftalıkken kalbi durmuştu şimdi tekrar hamileyim ve ister istemez korkuyorum
Ağrılar çok uzun sürmüyor bazen hafif bazen birden kalkınca ağrı saplanır gibi oluyor bazende böyle kasiklarimi cekistiriyorlar gibi
Dış gebelik degildır demi nette o kadar çok şey varmı bide benim bel omuz ağrım falanda var korkuyorum zaten gene aynısı gibi olursa diye

evet çok haklısın insallsh hakkımızda her şeyin hayırlısı olsun herkes için

Kızlar bende Çarşamba öğrendim gebe olduğumu beta 316.1 çıktı ama bazen sağ tarafıma birden ağrılar giriyor geçen sene bu zamanlarda hamileydim ve 8 haftalıkken kalbi durmuştu şimdi tekrar hamileyim ve ister istemez korkuyorum
Ağrılar çok uzun sürmüyor bazen hafif bazen birden kalkınca ağrı saplanır gibi oluyor bazende böyle kasiklarimi cekistiriyorlar gibi
Dış gebelik degildır demi nette o kadar çok şey varmı bide benim bel omuz ağrım falanda var korkuyorum zaten gene aynısı gibi olursa diye
Değildir canim içimizi ferah tutmakta fayda var benim kendi doktorum bunların olması normal demişti insallah öyle değildir

İnşallah canım benim internette herşey olduğundan ve okuduklarimizdan bizlerde korkuyoruz
Dua edin lütfen bana öyle olmasın
Bende öyle okuyorum ediyorum kendimi korkutuyorum stresli olmamak lazım da elimizde değil bebeğini sağlıkla kucağına al insallah canim dualarım seninle sende bana dua et bebisi görelim insallsh canım

X