Gebelikte İdrar yolu enfeksiyonu yardım

Melekado

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
28 Temmuz 2021
6
0
26
Yardım edin lütfen idrar yolu enfeksiyonu var ve ben bunun hiç farkına varamadım ve herşeyi geçtim sol böbreğim çok ağırıyor kızlar lütfen yardım edin bu acıya dayanamıyorum resmen böbreğimi parçalıyor sanki ağrı dayanamıyorum gerçekten ne yapmam lazım doktor idrar yolu enfeksiyonu diyor ama bu daha beter yapıyor beni

Bu ne saçmalık. Eee tamam idrar yolu enfeksiyonu var. Netice ? İlaç kullanın geçer. Ben burdan yapılacak yardımı anlamadım.

Hijyene dikkat edin. Çamaşırlarınız pamuklu olsun sabunlu suyla yıkayın ütüleyin. Günde 2 3 sefer değişin. Doktor ilaç yazmıştır zaten hamilesiniz çok yapıcak bişey yok. Siz doğal çözüm arayışındasınız sanırım ama doktorun önerilerinden şaşmayın

O zaman doktor değiştirin bu kadar basit. Acıdan öldürecek bir ağrı varsa beklemenin de faydası olmaz.
Evet ama sonucunda hiçbir şey çıkmıyor idrar yolu enfeksiyonu diyorlar ama bu idrar yolu enfeksiyonu dan da başka bişi ya benim sol böbreğimi parçalıyor ilaç falan da iyi gelmiyor hamileyim ve bitkisel yollarıda deniyorum sonuç kocaman bir hiç

Evet ama sonucunda hiçbir şey çıkmıyor idrar yolu enfeksiyonu diyorlar ama bu idrar yolu enfeksiyonu dan da başka bişi ya benim sol böbreğimi parçalıyor ilaç falan da iyi gelmiyor hamileyim ve bitkisel yollarıda deniyorum sonuç kocaman bir hiç
Böbrekte taş kum vs olabilir kadın doğumcu bu dalla ilgilenmez başka doktora gidin

Tamam işte bende diyorum doktor değiştirin. O böbreklere ultrason ile baksın. Taş olabilir.

Benimde sağ böbrekte sancım oluyordu idrar testi verdim ve doktorum direk kum var fakat enfeksiyon oluşmamış daha iyi dedi ilaç kullanmana gerek yok bol su tüket doğumdan sonra da bi ürolojiye git dedi sizin doktorunuz nasıl görmedi acaba

Benimde sağ böbrekte sancım oluyordu idrar testi verdim ve doktorum direk kum var fakat enfeksiyon oluşmamış daha iyi dedi ilaç kullanmana gerek yok bol su tüket doğumdan sonra da bi ürolojiye git dedi sizin doktorunuz nasıl görmedi acaba
Acile gittim acilde çok ilgilenmiyorlar zaten

Yardım edin lütfen idrar yolu enfeksiyonu var ve ben bunun hiç farkına varamadım ve herşeyi geçtim sol böbreğim çok ağırıyor kızlar lütfen yardım edin bu acıya dayanamıyorum resmen böbreğimi parçalıyor sanki ağrı dayanamıyorum gerçekten ne yapmam lazım doktor idrar yolu enfeksiyonu diyor ama bu daha beter yapıyor beni
Canım acaba kum falanmı döküyosun bende yasadım yerlerde süründüren bir ağrıdır tekrar bi doktora git rabbim yardımcn olsn

Çok su için.
İlacı kullanın.
Hala devam ediyorsa bir başka doktora gidin.
Belli ki enfeksiyon ilerlediği için böbreğe vurmuş.
Her ihtimale karşı böbrek kumu var mı diye sorun, ancak ona da su içmekten başka çözüm önereceklerini zannetmiyorum.
Gebe değilken bile ilaç yerine su önerilir. Çok ağrı olursa diye de bir ağrı kesici verilir ama gebelikte önerilmez.

X