Gebelikte idrarın köpüklü gelmesi

Sidraa

Şüphesz insanğlu yasklndğı şey üzerine hırslı olur
Kayıtlı Üye
23 Kasım 2020
1.753
2.938
Merhaba kızlar. Bende uzun zamandır idrar yolu enfeksiyonu var. 23 haftalık hamileyim. Afedersiniz idrarımı yaparken idrarım hafiften köpüklü gibi geliyor. Netten baktım böbreklerle alakalı olduğu yazılıyor. Ne kadar doğru bilmiyorum bu durumda olan var mı böbreklerle alakalı olabilir mi. Çok defa kadın doğuma söyledim ilaç yazıyor ama geçmiyor. Üroloji doktoruna söyledim böbrekle alakalı olabilir mi enfeksiyon ve rahatsızlığım hayır dedi. Ama nette çok yerde böbrekle alakalı olabilir diyor aynı durumu yasayan var mı acaba böbrekle alakalı bsy mi.
Bu arada çok hafif böbreklerimden ağrı hissediyorum

Aynı durumu yasayan yok mu acaba

Aynı durumu yasayan yok mu acaba
İdrarında protein kaçağı olabilir canım. Benim de o şekilde ve 24 saatlik idrarımda protein kaçağı çıktı. Sanırım nefrolojiden böbrek ultrasonu çektirmek gerekiyor ama bana bişey demediler.

İdrarında protein kaçağı olabilir canım. Benim de o şekilde ve 24 saatlik idrarımda protein kaçağı çıktı. Sanırım nefrolojiden böbrek ultrasonu çektirmek gerekiyor ama bana bişey demediler.
Yaa öyle mi çok geçmiş olsun canım. İyileştin mi bari. Ben genel cerrahiye randevu aldım böbreklerime baktırmak için

Yaa öyle mi çok geçmiş olsun canım. İyileştin mi bari. Ben genel cerrahiye randevu aldım böbreklerime baktırmak için
Sağol canım. Benim Perinatolojiden 24 saatlik idrar istediler orda ortaya çıktı, sizi ararız dediler ama aramadılar. 10 gün kadar sonra tekrar randevum var bakalım ne diyecekler. Sana da geçmiş olsun inşallah önemli bir durum değildir. Belki de gebelikte olabilen bir durum bilemiyoruz ki.

Bu arada idrar yolu enfeksiyonuna kızılcık marmelatı iyi geliyor, bir dene istersen. Bende bir ara sürekli tekrarlayan enfeksiyon vardı. Allah'ın izniyle kızılcık marmelatı yiyerek kurtuldum.

Sağol canım. Benim Perinatolojiden 24 saatlik idrar istediler orda ortaya çıktı, sizi ararız dediler ama aramadılar. 10 gün kadar sonra tekrar randevum var bakalım ne diyecekler. Sana da geçmiş olsun inşallah önemli bir durum değildir. Belki de gebelikte olabilen bir durum bilemiyoruz ki.
Sağol canım. Benim bugün böbreklerde ağrıyor. İnsaAllah dğldir enfeksiyon var bir yandan da bebeğe geçecek diye korkuyorun. Eşimde artık etkilenmeye basladı enfeksiyonumdan

Sağol canım. Benim bugün böbreklerde ağrıyor. İnsaAllah dğldir enfeksiyon var bir yandan da bebeğe geçecek diye korkuyorun. Eşimde artık etkilenmeye basladı enfeksiyonumdan
İnşallah canım çok geçmiş olsun, tez zamanda kurtulman dileğiyle ❤️

Bu arada idrar yolu enfeksiyonuna kızılcık marmelatı iyi geliyor, bir dene istersen. Bende bir ara sürekli tekrarlayan enfeksiyon vardı. Allah'ın izniyle kızılcık marmelatı yiyerek kurtuldum.
Kuru kızılcık aldım canım 1 buçuk 2 aydır kullanıyorum sadece hafifletiyor geçirmiyor

X