Gebelikte kahverengi akıntı Yaşayan oldu mu

merve2894

Üye
Kayıtlı Üye
12 Kasım 2023
184
171
29
Merhaba arkadaşlar 7. Haftadayım dün az bi kahverengi kanama geldi bugün bi tık çok. Normal mi yaşayan var mı aranızda hastaneye gidip gitmemekte kararsız kaldım

Takipte olun artarsa, kırmızıya dönerse veya ağrıyla vs. devam ederse doktora hemen gidersiniz

Merhaba arkadaşlar 7. Haftadayım dün az bi kahverengi kanama geldi bugün bi tık çok. Normal mi yaşayan var mı aranızda hastaneye gidip gitmemekte kararsız kaldım
Merhaba bende 7 haftaligim ve iki gündür yoktu gibi ama bugün tekrar geldi akşam sekiz gibi korkuyorum bı ölü gebeliğim oldu bu ikinci gebeliğim birşey olsun istemiyorum sizce korkmalimiyim acile gitmem gerekirmi sizde durum nedir

Merhaba bende 7 haftaligim ve iki gündür yoktu gibi ama bugün tekrar geldi akşam sekiz gibi korkuyorum bı ölü gebeliğim oldu bu ikinci gebeliğim birşey olsun istemiyorum sizce korkmalimiyim acile gitmem gerekirmi sizde durum nedir
Ben gittim bugün düşük tehlikesi olabilir dedi Bebekte sorun yok dedi ama dikkat etmem gerekiyormuş yorma hiç kendini dedi. İlaç yazdı progestan önlem amaçlı. Sende git ne olur ne olmaz. Rabbim sağlıklı sıhhatli kucağımıza almayı nasip etsin inşallah 🤲🏻

14+5 haftalık hamileyim ve başından beri kahverengi lekelenme ve her ay da yoğun taze kanama yaşıyorum kan uyuşmazlığımızda var 6. Haftamda ve 13. Haftamda iğne vuruldum uyuşmazlık için 4 Mart'ta da büyük bir pıhtı şeklinde parça düştü bebeğin kalp atışı vardı sorunda gözükmüyordu ama tekrar 4 Marttan beri kahverengi lekelenmem oluyor böyle olupta bebeğini sağlıcakla kucağına alan var mı lütfen bizlere bilgi verir misiniz bir de tüp bebek ile hamile kalınca daha çok tedirgin oluyor insan ..

X