Gebelikte kahverengi akıntı

crn_21

Aslan anası
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
1 Aralık 2011
2.317
2.391
35
Kızlar selam 5 haftalık hamileyim normalde kendini bildi bileli akinti sorunu olan bi insanim ama dünden beri akintimin rengi koyulasti hatta dün akşam baya yoğun bi akinti geldi bugün azaldı. Görüntü kana benzemiyor açık kahverengi ama benim akıntım bu kadar koyu olmazdı. Hamileliğim yeni olduğu için endişeleniyorum haliyle böyle bişey yasayan var mı aranızda? Bu arada hamileliğin başında yerleşme kanaması yaşadığım için doktor tavsiyesi ile progestan kullanıyorum

Kızlar selam 5 haftalık hamileyim normalde kendini bildi bileli akinti sorunu olan bi insanim ama dünden beri akintimin rengi koyulasti hatta dün akşam baya yoğun bi akinti geldi bugün azaldı. Görüntü kana benzemiyor açık kahverengi ama benim akıntım bu kadar koyu olmazdı. Hamileliğim yeni olduğu için endişeleniyorum haliyle böyle bişey yasayan var mı aranızda? Bu arada hamileliğin başında yerleşme kanaması yaşadığım için doktor tavsiyesi ile progestan kullanıyorum
merhaba canım. aynı durumu bende yaşadım progestan kullanmama rağmen devam etti. ama bebekte hiçbir sıkıntı olmadı sen yine ilk 3 ay dikkat et çok fazla yorma kendini ağır kaldırma

Öerhaba canım inşallah köyü birşey yoktur. Aynı durumu yaşadığım için yazıyorum gebe olduğumu 3 haftallıkken öğrenmiştim ve doktor progesteron vermişti sonrasında kahverengi lekelenmeler yaşadım yerleşme kanaması yada düşük tehlikesi olabilir demişti doktorlar progesteron kullanmaya devam et dediler kahverengi kanama kırmızı pıhtıya dönmeye başladı 6 haftalıkken ve bebeğimin kalbinin durduğunu öğrendik. Tavsiyem bol bol dinlenmelisin yatmalısın geçmiş olsun gönlünü ferah tut inşallah 🙏

X