Gebelikte kan testi

iyi günler dr bey benim size sorum ben 10 haftalik hamileyim en son 8 haftalikken kontrole gitmistim hersey yolundaydi kan degerime göre progesteron degerim 34 cikti günde iki tane progestan hapi iciyorum daha önce iki düsügüm var doktorum hersey yolunda görünüyor dedi ama ben genede endiseleniyorum sizce degerim nasil

vajinal ultronda gözüken kesenin sanırım gs hansmann 5,61mm yazıyo çekilen görüntü kağıdında bu kadar yüksek olmasıyla ilgili bi problem yoktur değil mi

Son adet tarihinize göre 4 haftalık gebesiniz, ilk belirtiler 2 hafta içinde başlayabilir (şanslı iseniz başlamaz). rahat bir gebelik geçirmenizi dilerim...

merhaba doktor bey benim son adet tarihim 23 mart klomen ve duphaston kullandım 19 mart pazartesi kan testi sonucum 157,46 çıktı degerim nasıl sizce lütfen çok merak ediyorum..

19 nisan dediğinizi var sayıyor ve de sizi tebrik ediyorum. İyi sağlıklı bir gebelik geçirmenizi, dilerim...

Doğum yaptığınızda foruma yazarsanız beraber kutlarız. Herşey iyi gidiyor işte...

Doğum yaptığınızda foruma yazarsanız beraber kutlarız. Herşey iyi gidiyor işte...

allah sizden razi olsun ne kadar güzel yazmissiniz cok duygulandim cok tesekkür ederim böyle bir cevaba ihtiyacim vardi insallah haber vericem o günlere varirsak allahin izniyle:hooray:

doktor bey bu aralar size çok soru soruorum ama çok endşeliyim daha öncede sormuştum son adet tarihim 23 mart 17 nisan da bhcg 52.2,19 nisanda 157.46,21 nisanda 310,9 çıktı sizce artışlarım nasıl dış geblik olabilirmi?

Sizinle de doğumdan sonra görüşelim a.s

doktor bey merabalar
aşılamamın 14. günü beta hcg değerim 157 çıktı,doktor hemen sevinme,değer düşük 2 gün sonra kan testini tekrarlayalım dedi,haliyle sevinemedim bile...
sizce durum nasıl?

Doktor bey benim migrenim var.Şu anda 8+3 haftalık hamileyim.ılk gittiğimde doktoruma sormayı unuttuğum.Eğer migrenim tutarsa ne yapmamı önerirsiniz, migren tutucak diye ödüm patlıyor.Birde folik asit konusunda birşey sormak istiyorum.Ben gebe kaldıktan sonra folik asit 6. haftadan itibaren kullanmaya başladım.Günde 3 tane içmemi söylemişti doktorum.3 nüde aynı anda içmemde sakınca varmı?yoksa gün içinde sabah , öğle , akşam gibi mi almalıyım.bunu sormamın sebebide gün içinde ilaçlarımı almayı unuttuğum oldu.Bazen 2, bazen 1 aldım sonrada üzüldüm.Bir düzene koysam iyi olcak sanırım.

Folbiol kullanıyorsanız günde 1 tane yeterli olacak, folic plus kullanıyorsanız sabah öğle akşam almanız önerilir. Migren için gebelikte tek çözüm akupunktur. Migren ilaçları önerilmiyor. Sağlıklı ve migrensiz bei gebelik dilerim a.s

Teşekkür ederim doktor bey..Doktorum folic plus yazmıştı fakat eczane bulamadım ve eşdeğeri olan folbiol u verdiler.gün de 3 demişlerdi ama ben sizi dinlicem.ilaç kullanmak çok sıkıyor çünkü..ilginiz için tekrar teşekkür ederim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…