Gebelikte kasık ağrılarınız nasıldı hamiş arkadaşlarım

Wanniya

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
25 Ocak 2023
655
255
Sadece sol kasığımda ağrı var
Tarif edecek olursam sanki boyle iceriden etimi cekiyorlar kasilma gibi bisey
Ve bacagima vuruyor yururken
sol tarafima dogru baski uygulayip oturunca kasilma artiyo
Bir de afedersiniz asiri gaz sorunu yasiyorum
Gogsu cevreleyen kahverengi bolum ise limondan biraz daha buyuk sekilde yayilmis durumda
Ara ara da gogsumde sizi oluyor
Kabizlik sorunu yasiyorum yarin en erken regl olmam lazim takvime gore ya da diger gun olasi gecikmeyi sayarsak ?
Idrar rengimde koku var biraz ovulasyon testi yaparken fark ettim (adete yakin pik verirse gebelik oluyomus galiba forumda okumustum onun icin yaptim )
Ve idrar rengimde koyuluk basladi ki ben bi damacanayi 4_5 gunde bitiriyorum
Regl mi hamilelik mi anlayamadim ama agrinin tek tarafli devam edip artmasi suphe uyandirmaya basladi.
Belim agriyor bir de o tarafta kalcama vuruyor sizlama gibide
Ovulasyondan 1 gun sonra falan degerlendirmwye basladik ve devam ettik durmadan .
Ovulasyon testi kullanmadim takvime gore konusuyorum
Sizde nasil belirtiler oldu acaba tesekkur ederim

Bunlar idrar yolu enfeksiyonu belirtisi gibi

idrar yaparken yanma vs hic bisey yok ve bol su tuketiyorum 😢
Ben hamileliğimin 10. haftalarında idrar yolu enfeksiyonu yaşamıştım aynen böyleydi, yanma yoktu, ki ben günde 5-6 litre su içerim.

İnşallah hamileliktendir sizin, bence yarın test yapın, eğer bunlar belirtiyse testte de çıkar

Benim ilk aylar yoğun bi adet öncesi agrı gibi olurdu, iş yerinde korkar yatardım hemen
Anlik boyle regl olursunuz bi sanci saplanir ya onun gibi mi ? Bu agri esliginde Regl oldum zannedjp bi kac kere gittim ama gelen giden yoktu
kasik cekilmesi biraz daha fazla igne batar gibi bazende

Ben hamileliğimin 10. haftalarında idrar yolu enfeksiyonu yaşamıştım aynen böyleydi, yanma yoktu, ki ben günde 5-6 litre su içerim.

İnşallah hamileliktendir sizin, bence yarın test yapın, eğer bunlar belirtiyse testte de çıkar
Dogurgan donemden bi iki gun sonra iliski oldu ya belki gec dollenmedir diye bekliyorum bir gunden iki gunden gec dollenme olmus sayilir mi siz daha bilirsiniz 😢 bu arada dogum yaptiniz mi hayirli olsun 😊

Dogurgan donemden bi iki gun sonra iliski oldu ya belki gec dollenmedir diye bekliyorum bir gunden iki gunden gec dollenme olmus sayilir mi siz daha bilirsiniz 😢 bu arada dogum yaptiniz mi hayirli olsun 😊
Tüp bebekti benim, doğal hamilelikle bilgim pek yok :/ çok teşekkür ederim yaşını geçtiler, darısı size olsun inşallah 🤲😍

Anlik boyle regl olursunuz bi sanci saplanir ya onun gibi mi ? Bu agri esliginde Regl oldum zannedjp bi kac kere gittim ama gelen giden yoktu
kasik cekilmesi biraz daha fazla igne batar gibi bazende
Bnm bu agrılar 7. Haftamda falan başlamıştı cnm öncesınde bi belirtim yoktu

Gogsu cevreleyen kahverengi bolum ise limondan biraz daha buyuk sekilde yayilmis durumda
Ara ara da gogsumde sizi oluyor
Kabizlik sorunu yasiyorum yarin en erken regl olmam lazim takvime gore ya da diger gun olasi gecikmeyi sayarsak ?
Idrar rengimde koku var biraz ovulasyon testi yaparken fark ettim (adete yakin pik verirse gebelik oluyomus galiba forumda okumustum onun icin yaptim )
Ve idrar rengimde koyuluk basladi ki ben bi damacanayi 4_5 gunde bitiriyorum
Regl mi hamilelik mi anlayamadim ama agrinin tek tarafli devam edip artmasi suphe uyandirmaya basladi.
Belim agriyor bir de o tarafta kalcama vuruyor sizlama gibide
Ovulasyondan 1 gun sonra falan degerlendirmwye basladik ve devam ettik durmadan .
Ovulasyon testi kullanmadim takvime gore konusuyorum
Sizde nasil belirtiler oldu acaba tesekkur ederim
Belirtilerimiz aynı bnde sıcak basması da var baş ağrısı ve iştahım da kapandı inşallah hamileyizdir 🥰

Belirtilerimiz aynı bnde sıcak basması da var baş ağrısı ve iştahım da kapandı inşallah hamileyizdir 🥰
Bende bi kac kere oldu sicak basmasi hic yogun olmadi ay insallah vardir isteyen herkese nasip olsun insallah burda hamile kalan arkadaslari gorunce kendim kalmis gibi seviniyorum yemin ediyorum ki 😊

X