Gebelikte kaşıntı

Arkadaşlar bendede 34.haftada başlayan dayanılmaz bir kaşıntı başladı önce ayaklarda sonra ellerde vücuduma yayıldı.cilt doktoruna gittim kadın doğumcuya gittim ne kullamdıysaö fayda etmedi.bir kaç kremi karıştırıyordum yine geçmedi.karaciğer enzimlere bakıldı normaldi.gece uyumak hiç yok gibi bişeydi.en son bir danıştığımız cildiye doktoru DERMOVATE %0.05 Krem önerdi.birkez sürmemle bile rahatladım.gece uyuyabildim rahatça belki birilerine faydam olur diye yazmak istedim.

15. Haftadayiz yorumlari okuyup kendimi iyi hissetmek istedim. Cekn ve yasayan bilir. Her gece artik kasintilarim beni uyandiriyor ve hicbir sey fayda etmiyor. Tahliller hersey temiz cikti. Cilt doktoru losyon verdi. lakin o da hicbir ise yaramiyor. Cilt doktorlari bir sey veremiyor. Artik aglamaktan binhal oldum. Ne yapacagimi sasirmis durumdayim. Allah yardimcisi olsun herkesin.
Ben de 23 haftalık hamileyim 1 haftadır kaşıntım çok oluyor yediğim bir şey dokundu sandım ama buraya bakınca herkeste olduğunu gördüm bugün ben de gideceğim doktora umarım geçer tez zamanda yoksa ellerim ayaklarım göğüslerim mahvoldu kaşımaktan

Arkadaşlar bendede 34.haftada başlayan dayanılmaz bir kaşıntı başladı önce ayaklarda sonra ellerde vücuduma yayıldı.cilt doktoruna gittim kadın doğumcuya gittim ne kullamdıysaö fayda etmedi.bir kaç kremi karıştırıyordum yine geçmedi.karaciğer enzimlere bakıldı normaldi.gece uyumak hiç yok gibi bişeydi.en son bir danıştığımız cildiye doktoru DERMOVATE %0.05 Krem önerdi.birkez sürmemle bile rahatladım.gece uyuyabildim rahatça belki birilerine faydam olur diye yazmak istedim.
Şu an aynı belirtiler ben de var

Merhaba kızlar ya ben 34+2 günlük hamileyim on gündür acaip bir kaşıntı tutmuş bütün vücudum kasiniyor kan testi yaptık karaciğer enzimlerinden şüphelendi doktorumuz tahliller temiz çıktı bana bir losyon verdi sürüm hiçbir etkisi yok bende zeytinyağı sürüyorum acaba böyle bir durumla karşılaştıniz mi???
Evet canım. Progestan kullanıyor musun? Kullanmasan bile hamilelikte progesteron hormonu arttıkça kaşıntı yapıyormuş. Bir ihtimal mantar da olabilir demişti doktorum ama ben üstüne düşmedim

X