Gebelikte kist

bellazarea

Üye
Kayıtlı Üye
21 Haziran 2018
60
18
28
Kızlar iki gün önce gebe olduğumu öğrendim, dünde özel klinikte bi doktora gittim alttan muayene etti. Afedersiniz mesanem çok dolu olduğu için keseyi göremedik fakat sağ yumurtaliğımda 3.6 mm büyüklüğünde kist hafifte kanama olduğunu söyledi, şuanlık bi sorun teşkil etmiyormuş hamileliğin ilerki zamanlarında kendiliğinden gidiyormuş ama çok korkuyorum başına gelipte düşük yapan var mı? hiç kanamam ağrım falan yok ...

Canim 5haftalik gebeyim ben de, doktor bana da kist oldgnu ve hamilelikte normal oldugunu ilerleyen zamanlarda kendinden kaybolacagini soyledi. Hatta ben de sasirdim cnku gebelik oncesi kontrol muayenesine gittigmde kistim yoktu. Dert etcek bir sey degil bence, icini ferah tut

Canim 5haftalik gebeyim ben de, doktor bana da kist oldgnu ve hamilelikte normal oldugunu ilerleyen zamanlarda kendinden kaybolacagini soyledi. Hatta ben de sasirdim cnku gebelik oncesi kontrol muayenesine gittigmde kistim yoktu. Dert etcek bir sey degil bence, icini ferah tut
aynı şekilde bende gebelik öncesi 2-3 ay öncesi gitmiştim ve gayet sağlıklı olduğumu söylemişti, içim çok rahatladı çok teşekkür ederim❤️🙏🏻

X