Gebelikte rahim ağzında yara ve kanlı akıntı

colorfulballoons

Guru
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
8 Nisan 2011
1.976
2.023
Merhaba kizlar

26 haftalik hamileyim, yeşil akinti icin doktor fitil vermisti kullandigim sirada pembe leke geldi, 2 hafta oluyor o günden beri hala akintiyla birlikte ara ara kanla karisik vajinal akintim devam ediyor. Peceteye gelecek sekilde fazla degil. Ama sadece akintiyla geliyor, doktor vajinal ultrasonla bakti bebegin durumu iyi, rahim icinde ya da etrafinda kanama alani yok, rahim agzi uzunlugum da iyiymiş. Açılma vs.. yok. Yarin baska bir doktora gidicem ve rahim agzina gozle bakmasini istiycem spekulum ile. Rahim agzinda yaradan kaynakli olabilir mi, cunku gebelikten once rahim agzinda yaram oldugunu soyluyorlardi doktorlar. Yaşayan var mi? Nasil çare bulundu ? Tehlikesi var mi hamilelikte?

merhaba gecmis olsun. gebelik oncesi yara var ise yakma yada dondurma yapmadilar mi benim de 4 yil once vardi dediginiz gbi kanli-kokulu akinti yaoiyordu yakmislardi. keske mudahale edilseymis gebelik oncesi . hamilelikte yaraya bir islem yaparlar mi bilemiyorum acikcasi. saglikla kucaginiza alin insalllah

merhaba gecmis olsun. gebelik oncesi yara var ise yakma yada dondurma yapmadilar mi benim de 4 yil once vardi dediginiz gbi kanli-kokulu akinti yaoiyordu yakmislardi. keske mudahale edilseymis gebelik oncesi . hamilelikte yaraya bir islem yaparlar mi bilemiyorum acikcasi. saglikla kucaginiza alin insalllah
merhaba malesef hiç bir doktor yakalım demedi :) şimdi de böyle çekiyorum işte doğumdan sonra halledilecek inşallah :) teşekkür ederim

Merhaba uzun zaman olmuş ama kanlı akıntılarınız ne kadar süre devam etti. Bebeğinizi sağlıkla kucağınıza alabildiniz mi

Teşekkür ederim cevap için 🙏
Rica ederim rahimde ve bebekte bir sorun yoksa iciniz rahat olsun. Simdi baktım da ayni sorunu yasadigimiz bi arkadas daha vardi onla mesajlaşlarımda 8.aya kadar sürdüğünü konuşmuşuz. Mantar ve polip vardi onda da. Siz de saglikla kucaginiza alacaksiniz bebeginizi insallah 🙏💕

Rica ederim rahimde ve bebekte bir sorun yoksa iciniz rahat olsun. Simdi baktım da ayni sorunu yasadigimiz bi arkadas daha vardi onla mesajlaşlarımda 8.aya kadar sürdüğünü konuşmuşuz. Mantar ve polip vardi onda da. Siz de saglikla kucaginiza alacaksiniz bebeginizi insallah 🙏💕
Çok teşekkürler 🌸 Rahim ve bebekte sorun yok ama bu denli enfeksiyon bir de ara ara gelen kanlı akıntı nedeniyle erken doğum olabilir dedi doktorum. Korkuyla geçiriyorum günleri. İnşallah bende sağlıkla zamanında kucağıma alırım 🙏 içimi ferahlattınız

X