Gebelikte taş düşürme / cinsiyet tahmini vb

Merve2728

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Haziran 2019
766
1.119
32
Kızlar merhaba
Öyle günler geçirdim ki... rabbim herşeyin hayırlısını versin.hamileyken taş düşürüyorum ve 2 gündür hastanede yatıyordum :KK43: stend takılacaktı ama allahtan değerlerim iyiye gitmeye başladı ve takılmadı. Doktorlar taş düşürdüğümü anlayamadı ve beni apandistten ameliyata alacaklardı müsade etmedik:KK43: kabus gibi bir hafta geçirdim... toxo için ilaç tedvaisi verilmişti ve bugün sonucum çıktı.geçmişte yaşadığımı şu an risk olmadığını öğrendim. Yani hamilelikte annelikte gerçekten zormuş. Yerlerde süründüm...Rabbim kimseye yaşatmasın..bu süreçte tabi ki bizim minik için endişelendik ve ultrason da ilk defa bu kadar büyük gördük kendisini☺️ Şu anda 10 haftalık. Hiç bilmiyorum cinsiyet tahmini yapılır mı ama deneyimli olan ya da tahmin yapabilecek olanların yorumlrını bekliyorum...

Eklentiler

• 96B3C4FF-E312-4478-9719-0D6F8D003F4E.jpeg
    96B3C4FF-E312-4478-9719-0D6F8D003F4E.jpeg
    84,3 KB · Görüntüleme: 36
Kızlar merhaba
Öyle günler geçirdim ki... rabbim herşeyin hayırlısını versin.hamileyken taş düşürüyorum ve 2 gündür hastanede yatıyordum :KK43: stend takılacaktı ama allahtan değerlerim iyiye gitmeye başladı ve takılmadı. Doktorlar taş düşürdüğümü anlayamadı ve beni apandistten ameliyata alacaklardı müsade etmedik:KK43: kabus gibi bir hafta geçirdim... toxo için ilaç tedvaisi verilmişti ve bugün sonucum çıktı.geçmişte yaşadığımı şu an risk olmadığını öğrendim. Yani hamilelikte annelikte gerçekten zormuş. Yerlerde süründüm...Rabbim kimseye yaşatmasın..bu süreçte tabi ki bizim minik için endişelendik ve ultrason da ilk defa bu kadar büyük gördük kendisini☺ Şu anda 10 haftalık. Hiç bilmiyorum cinsiyet tahmini yapılır mı ama deneyimli olan ya da tahmin yapabilecek olanların yorumlrını bekliyorum...
Çok geçmiş olsun,ALlah bebeğinizi size bağışlasın,ultrason resminde birşey anlaşılmıyorki canım,o yüzden kimse yazmamıştır,sağlıkla gelsin inşallah😊

X