Gebelikte vagi hex kullanımı..

Julietta

...KünFeYekun...
Kayıtlı Üye
22 Aralık 2010
8.942
402
Selam hanımlar.dün akıntıdan dolayı doktoruma gittim vajinit oldugumu söyledi.
Vagi hex diye tablet verdi sabah aksam kullanacakmısım.
Gebelikte sizde kullandınızmı.

Son düzenleme:
2 defa kullandim zira doktorum gebelikte zaten kullanilabilecek cokda fazla ilac olmadigini soyledi ayrica 2 ayri dr ile gorusuyorum. ikisininde onerisi vagihex oldu bana :KK66:

Aşkı anlamak...

Yazar Cengiz Özbey'in 'Neden ve nasıl aşık oluruz?', 'Aşkı daha iyi nasıl yaşayabiliriz?' ve 'Aşkın şifrelerini nasıl çözeriz?' sorularına yanıt aradığı 'Aşkın Psikoloji' isimli kitap, sizlere ilginç ipuçları veriyor. Özbey, aşık olduğunuzu nasıl anlayacağınızı kitabında şiirsi bir dille anlatıyor:

* Onu gördüğünde vücudunda alışık olmadığın değişimlere tanıklık ediyorsan aşıksın.

* Kalbin yerinden fırlayacakmış gibi çarpıyorsa, bütün varlığını tatlı bir heyecan sarıyorsa, ellerin titriyorsa ve nefes alış verişinde bir hızlanma varsa aşıksın.

ZAMAN DURUYORSA

* Onunlayken zamanı unutuyorsan aşıksın. Saatlerin nasıl geçtiğini fark etmiyorsan ve zamanın durmasını istiyorsan aşıksın. Günlerce orada onunla kalmak için can atıyorsan, kendi varlığını unutuyorsan ve gözlerine bakarken kendini yitiriyorsan aşıksın.

* Onu tanıdıktan sonra hiçbir şey umursamıyorsan aşıksın. Bütün olumsuz koşullara rağmen aşkında ısrar ediyorsan, imkansızlıklara rağmen yüreğin umutla doluyorsa ve tüm engellerin bir gün aşılacağına inanıyorsan aşıksın.

CENNETTE GİBİYSEN

* Kendini cennette hissediyorsan aşıksın. Daha önce hiç yaşamadığın bir coşku içine yayılıyorsa, gözlerindeki parıltıyı başkaları da fark ediyorsa ve her gördüğün insanı mutlu görüyorsan aşıksın.

* Onu beklerken sabırsızlanıyorsan aşıksın. Buluşma yerine yarım saat öncesinden geliyorsan, geç kalmamak için devamlı saatini kontrol ediyorsan, onun gelişini tedirgin tedirgin bekliyorsan aşıksın.

* Daima aklındaysa aşıksın. Sürekli onu düşünüyorsan, okuduğun bütün satırlarda onu okuyorsan, dinlediğin şarkılarda onu duyuyorsan, yaptığın hesapların sonucu ona çıkıyorsa ve onu düşünürken yüreğini alışık olmadığın bir huzur dolduruyorsa aşıksın.

* Yalnız kaldığında onunla ilgili hayallerde boğuluyorsan aşıksın. Yalnızlık ve geceler hayallerle daha zevkli geçiyorsa, rüyalarına sık sık konuk oluyorsa ve en güzel hayallerini onunla paylaşıyorsan aşıksın.

HAYAL KURARSAN

* Onsuz zamanın durduğunu hissediyorsan aşıksın. Yanında yokken dakikalar günler gibi uzuyorsa, her saniyenin hesabını yapıyorsan, içini dayanılmaz bir hasret yakıyorsa, her an onun özlemini yaşıyorsan aşıksın.

* Yıldızların daha parlak olduğunu, renklerin daha canlı olduğunu, hayatın daha güzel olduğunu, yaşamak için daha çok nedenin olduğunu ve her şeyde mutluluğun izleri olduğunu düşünüyorsan aşıksın.

Canım ya doktor akıntı için bana da önerdi ama kullanamiyorum diye almadım gereklimiymis

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Canım ya doktor akıntı için bana da önerdi ama kullanamiyorum diye almadım gereklimiymis

Yanlış alıntı yaptık ya:) konu sahibine cevabım

Bana da gebelikte verdi, üzerinde sonradan farkettim günde bir yazıyor ama günde iki kullandım bir şey olur mu tedirgin oldum günde iki kere 4 gün kullandım :KK43:

Bana da gebelikte verdi, üzerinde sonradan farkettim günde bir yazıyor ama günde iki kullandım bir şey olur mu tedirgin oldum günde iki kere 4 gün kullandım :KK43:
Bende bu ay ikinci kutuyu aldım yani yine tekrarladı,bnm kullanmasebebim hafif kokulu sarı yesil akıntı gelmesi ayrıca hafiften de mantar oldum,ama bebeğe zararı varmı çok merak ediyorum,fitili ne zmn soksam bebişimin hareketleri azalıyor sanki,ay Allahım sen koru yarabbimm

Bende bu ay ikinci kutuyu aldım yani yine tekrarladı,bnm kullanmasebebim hafif kokulu sarı yesil akıntı gelmesi ayrıca hafiften de mantar oldum,ama bebeğe zararı varmı çok merak ediyorum,fitili ne zmn soksam bebişimin hareketleri azalıyor sanki,ay Allahım sen koru yarabbimm

amin, bende mantar değilde sistit sorunu var. vagihex hiç bir işe yaramadı bende. Psikolojik bence günde bir kere kullan ben yanlış kullanmışım. günde bir kere 6 gün.

amin, bende mantar değilde sistit sorunu var. vagihex hiç bir işe yaramadı bende. Psikolojik bence günde bir kere kullan ben yanlış kullanmışım. günde bir kere 6 gün.
Bende bidaha kullanmicam o aptal fitili hic bi halta yaramadi,ayrica sistit ilaci degilki o,dr un o niyetle nasil verdi onu cok ilginc,sistit idrar yolu enfeksiyonudur,bol su icip bol idrarla atilir eger yogunsa tek dozluk toz icimli şase vardir,dahada yogunsa antibiyotik verilir,vagihex mantar vajina ici iltihap ilacidir,gerci bir halta yaramiyor o ayri,gecmis olsun arkadasim,hayirli dogumlar diliyorum

Bende bidaha kullanmicam o aptal fitili hic bi halta yaramadi,ayrica sistit ilaci degilki o,dr un o niyetle nasil verdi onu cok ilginc,sistit idrar yolu enfeksiyonudur,bol su icip bol idrarla atilir eger yogunsa tek dozluk toz icimli şase vardir,dahada yogunsa antibiyotik verilir,vagihex mantar vajina ici iltihap ilacidir,gerci bir halta yaramiyor o ayri,gecmis olsun arkadasim,hayirli dogumlar diliyorum

tşk ederim, sana da geçmiş olsun. Bende tek kullanımlık şase kullandım geçmedi, kültür yaptırdım, sonucunu alınca antibiyotik yazacak doktorum.

Baya eski konu hortlattım ama kızlar doktorum bana vagihex yazdı 4gün oldu kullanalı sadece gece ama hala akıntım oluyor su gibi çok ıslanıyor etki etmiyor mu acaba

Ne kadarlik hamilesin canim o bende kanama yapti, prospektusunde ilk 3 ay kullanmayim gbi birsey yaziyodu sonradan okudum.dr yazdiysa sorun yoktur diyerek kullanmistim halbuki.

Bende doğum sonrası iyileşmeyen yara ve çatlaklar için kullandım 7 gün çok faydasını gördüm madecossal pomadla birlikte vermisti doktor iyileştim tavsiye ederim..

2 defa kullandim zira doktorum gebelikte zaten kullanilabilecek cokda fazla ilac olmadigini soyledi ayrica 2 ayri dr ile gorusuyorum. ikisininde onerisi vagihex oldu bana :KK66:
Merhaba .kullandığınız için biliyorsunuz dur.yardimci olursanız çok sevinirim.yesil akintimda dolayı vagi gex verdi Dr m.bana günde bir tane kullan dedi.aksam yatarken kullanıyorum.uc gece kullanmış oldum.ama bugün çok akıntı gelmeye başladı parçalı.normal mi acaba .ilk üç gün sabah kalktığımda ıslaklık akıntı oluyordu camasirimda heralde ilaç çözüldü diyordum ama bugün bı artış oldu akşamda yine akıntım oldu.

Merhaba .kullandığınız için biliyorsunuz dur.yardimci olursanız çok sevinirim.yesil akintimda dolayı vagi gex verdi Dr m.bana günde bir tane kullan dedi.aksam yatarken kullanıyorum.uc gece kullanmış oldum.ama bugün çok akıntı gelmeye başladı parçalı.normal mi acaba .ilk üç gün sabah kalktığımda ıslaklık akıntı oluyordu camasirimda heralde ilaç çözüldü diyordum ama bugün bı artış oldu akşamda yine akıntım oldu.
Merhaba siz kaç haftaliktiniz kullandığınızda? Benim de sizinle aynı şikâyetlerim var 8+5 im. Prospektusunu okuyunca ilk trimester önerilmez dendigini farkettim ve kullanamadim korkudan... siz ne farklı bir durum hissetiniz mı sonradan

Merhaba siz kaç haftaliktiniz kullandığınızda? Benim de sizinle aynı şikâyetlerim var 8+5 im. Prospektusunu okuyunca ilk trimester önerilmez dendigini farkettim ve kullanamadim korkudan... siz ne farklı bir durum hissetiniz mı sonradan
Geçmiş olsun bende kullandığımda 9. Hafta civarıydı. Beş gün kullandım lekelenmem oldu bıraktım . Ama kesin o ilaçtan oldu diyemem benim ilk gebeliğinde de lekelenmem oluyordu. Bunda da lekelenme olunca başka dr gittim ilk üç ay vermiyoruz kullanmayı bırak dedi bıraktım sonra.

Geçmiş olsun bende kullandığımda 9. Hafta civarıydı. Beş gün kullandım lekelenmem oldu bıraktım . Ama kesin o ilaçtan oldu diyemem benim ilk gebeliğinde de lekelenmem oluyordu. Bunda da lekelenme olunca başka dr gittim ilk üç ay vermiyoruz kullanmayı bırak dedi bıraktım sonra.
Çok teşekkür ederim cevabınız için 💕

X