Geç dölleme yaşayan bayanlar burada toplanıp bilgi paylaşalım

Pnrpnrr

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
8 Temmuz 2021
25
10
30
Geç döllenme yaşayıp testlerde negatif görüp daha sonra pozitif olan bayanlar bilgilerinizi burada paylaşırsanız hepimiz bilgilenelim

Ya kaç gün gecikti nasıl belirtiler yaşadın sonra nasıl öğrendin anlatır mıs

Ya kaç gün gecikti nasıl belirtiler yaşadın sonra nasıl öğrendin anlatır mısın:)
Canım benim adet 30ile 35gun arasında oluyor kaç gün geçti bilmiyorum ama en son 31mayisda adet görmüştüm son gün 5haziran adetimden 43gun geçti 35den hesap etsek 8gun geçmiş oluyor

Ben tam olarak bunu yaşadım 😅
Daha detaylı en baştan anlatır mısınız ? En baştan ve belirtilerle beraber. Ben de adetten 9gün önce kahverengi akıntı gördüm. 1 gün gecikince test yaptım negatif çıktı. 3 gün erken gebelik testi yaptım o da negatif çıktı. Şuan gecikmenin 8.günündeyim ve belirsizlikten sıkıldım. Kan vermek istemiyorum negatif çıkacak diye 😕

Daha detaylı en baştan anlatır mısınız ? En baştan ve belirtilerle beraber. Ben de adetten 9gün önce kahverengi akıntı gördüm. 1 gün gecikince test yaptım negatif çıktı. 3 gün erken gebelik testi yaptım o da negatif çıktı. Şuan gecikmenin 8.günündeyim ve belirsizlikten sıkıldım. Kan vermek istemiyorum negatif çıkacak diye 😕
canım hayatta olmaz diye bisey yok benim gebeligim 2 hafta geriden gibi ama geç döllenme olmuş en son 31 mayısti adet doktorum 16 hazirana aldı geç döllenme çok başka bisey 1 kac gün geçsin aklından sil unut onu bidaha test yap

Bende yaşadım

Olamaz diye regla 1 gün kala korunma olmadı ve 12 gün sonra hamile olduğumu öğrendim

Tabi 10 gün geçince yaptım ben test kanda negatifti

12 gün geçince tekrar yaptm pozitifti
İlişkiden 12 13 gün sonra çıkıyor tabi döllenme olursa

canım hayatta olmaz diye bisey yok benim gebeligim 2 hafta geriden gibi ama geç döllenme olmuş en son 31 mayısti adet doktorum 16 hazirana aldı geç döllenme çok başka bisey 1 kac gün geçsin aklından sil unut onu bidaha test yap
Şuan 12 gün geçmiş oluyor. Dün test yaptım bozuk çıktı. Pazartesiye kadar olmazsam kan vericem inşAllah

Bende aynı durumdayım. Midem kötü oluyor arada. Adetim pazartesi gösteriyor, salı test yaptım negatif. Hala gelmedi. Normal şartlarda gecikiyor pcos var ama tedavi başladığımızdan beri çok oynama olmuyor. Bende umitlenmek istemiyorum, geldi gelecek diyorum ama icimde hep bı ümit var

Bende yaşadım

Olamaz diye regla 1 gün kala korunma olmadı ve 12 gün sonra hamile olduğumu öğrendim

Benimde adetime 3-4 gün kala ilişki oldu. Ondan şüphelendim aslında.
Bu arada bende 96 kiloyum. 101 kilodan düştüm, buaralar tutamıyorum yine kendimi tekrar alicam gibi. Çok güzel kilo vermissiniz

Benimde adetime 3-4 gün kala ilişki oldu. Ondan şüphelendim aslında.
Bu arada bende 96 kiloyum. 101 kilodan düştüm, buaralar tutamıyorum yine kendimi tekrar alicam gibi. Çok güzel kilo vermissiniz
Valla nasipte varsa her an olablr yumurtlama dönemi vs dinlemez 🤭
Teşekkür ederiö canm, bende aslında 85ten 74e düşmüştüm ama bırakınca geri 80 oldum, baktm alıyorum sonu yok geri başladım 65e kadar durmak yok inşaAllah

Bende aynı durumdayım. Midem kötü oluyor arada. Adetim pazartesi gösteriyor, salı test yaptım negatif. Hala gelmedi. Normal şartlarda gecikiyor pcos var ama tedavi başladığımızdan beri çok oynama olmuyor. Bende umitlenmek istemiyorum, geldi gelecek diyorum ama icimde hep bı ümit var
Kaç gün gecikti sizin?

Valla nasipte varsa her an olablr yumurtlama dönemi vs dinlemez 🤭
Teşekkür ederiö canm, bende aslında 85ten 74e düşmüştüm ama bırakınca geri 80 oldum, baktm alıyorum sonu yok geri başladım 65e kadar durmak yok inşaAllah
Bende 1,5 hatta 2 yıldır kadere bağlıyorum ama beklerken yoruluyor insan. Birde aceleci bir yapım var, doktorumda dahil çevremdeki herkes bı hayli rahaat 😄 bakalım...
İnşallah sağlikla hedefine ulaşırsın canım ☺️

7.günden sonra şüphelenmek gerek. Tabi eğer planlı gebelik değilse
Biliyorum bende sizin gibi adet 1 gün gecikince test yaptım, şuan beklemedeyim. Yazınızı yakın hissettiğim için paylaşmak istedim.
Son 2 aydır planlı yapamıyoruz, tedaviyi bölmek zorunda kaldım. Bu ay takipli ilişki olmadı, günleri bile not almadım sadece sonucunun gününü biliyorum. adeti bekliyorum 2. Günü doktora gidicem

Bende yaşadım

Bebeğinzn cinsiyeti ne acaba

X