Geç döllenme, beta sonradan artar mı?

nonpriella

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Şubat 2024
18
5
24
Merhaba kızlar. Geç döllenme ihtimalim var normalde yumurtlama günüm 16 mart idi, fakat 21 martta da yumurtlama gördüm. 21 martta geç döllenme olma ihtimalinde, kanda beta ne zaman yükselir? 2 nisanda (beklenen adet tarihim) kan verdim ve beta 0.2 çıktı. Eğer geç döllenme varsa adet gecikmesi ile birlikte beta yükselir mi? Yoksa geç döllenme de olsa her türlü çıkar mıydı verdiğim tahlilde? Henüz regl olmadım, gebelik olduğunu da sanmıyorum ama öyle bir ihtimal olabilir mi veya aranızda aynısını yaşayan (adet olması gereken günde kanında betası düşük iken, adet gecikmesinin çok sonrasında yükselen) biri var mıdır? Cevaplarsanız çok sevinirim♥️

Geç döllenme de olsa beta 5 ve üzeri çıkması gerekiyor gebelik düşünebilmek için, 2 gün sonra testi tekrarlarsanız netleşir

Merhaba kızlar. Geç döllenme ihtimalim var normalde yumurtlama günüm 16 mart idi, fakat 21 martta da yumurtlama gördüm. 21 martta geç döllenme olma ihtimalinde, kanda beta ne zaman yükselir? 2 nisanda (beklenen adet tarihim) kan verdim ve beta 0.2 çıktı. Eğer geç döllenme varsa adet gecikmesi ile birlikte beta yükselir mi? Yoksa geç döllenme de olsa her türlü çıkar mıydı verdiğim tahlilde? Henüz regl olmadım, gebelik olduğunu da sanmıyorum ama öyle bir ihtimal olabilir mi veya aranızda aynısını yaşayan (adet olması gereken günde kanında betası düşük iken, adet gecikmesinin çok sonrasında yükselen) biri var mıdır? Cevaplarsanız çok sevinirim♥️
Bat 4 Nisan olmuş oluyor. Yumurtlamadan +14 gün sonra adet tarihin olmuş oluyor. Adet 1 hafta geçerse gelmezse testi tekrarla.Çıkan sonuç net cevaptır.

Canım bende şuan aynı durumdayım adetin 2. Gecikme günü yani 2 gün önce kan verdim 0.3 çıktı inanılm regl ağrısı gibi ağrım oldu ama çıkmadı napcam bilmiyorum

Test yapsana
Canım

Hakkında hayırlısı canım inşallah iyi haberler alirsin. Benimde son bat 23 şubat ve test yaptım bugün silik pozitif gibi çikdi ve açlik hissi var geçmek bilmeyen yarin yine yapmayi düşünüyorum
İki gun once kan tahlili yaptırdım beta 0.2 cıktı su an negatif yani, sonradan yukselme ihtimali var mı diye merak ettim🫠♥️

Hayır yapmadim canim.13gün geçdi adeti ve ilk gebeligimde bulantı çok yoğun olmuştu hatta yatalak oldum okadar yani ama bunda açlik hissi var ve ara ara gelen hafif bulanti kafam çok karişdi kimyasal olursada 5 haftada düşük olmasi gerekiyor ama hesapladim 6 hafta diyor geç döllenme mi yoksa.sende durumlar nasil canim

Selam. ( Bat 11 nisan)2 gün gecikince kan verdim 1143 çıktı. Son regl günüm 15 mart. Acaba geçen ay üstüne görmüş olabilir miyim. Çünkü 3 4 haftalık gebelikte bu kadar yüksek olmuyor diye biliyorum

Selam. ( Bat 11 nisan)2 gün gecikince kan verdim 1143 çıktı. Son regl günüm 15 mart. Acaba geçen ay üstüne görmüş olabilir miyim. Çünkü 3 4 haftalık gebelikte bu kadar yüksek olmuyor diye biliyorum
Değerin güzel, 4 haftalıksın, çok yüksek değil

Benimki bir hafta geç döllenmiş. Adet günüm 5 gün gecikince test yapmıştım evde çift çizgiydi, ertesi gün kan testinde beta HCG 480 çıkmıştı

Canım bende şuan aynı durumdayım adetin 2. Gecikme günü yani 2 gün önce kan verdim 0.3 çıktı inanılm regl ağrısı gibi ağrım oldu ama çıkmadı napcam bilmiyorum
Bende şuan aynı şeyi yaşıyorum adetim 2 gün gecikti erken gebelik testi negatif çıktı arada bi adet olacak mışım gibi karnım ağrıyor her an adet olacam diye bekliyorum bende ne yapacam bilmiyorum

X