Geç döllenme test sonucu

damla181

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Nisan 2020
23
1
27
Arkadaşlar merhaba. İnternette o kadar kafa karıştırıcı bilgiler var ki size danışmak istedim.11 martta Boşalma olmadan sadece zevk suyundan şüphelendiğim sürtünmeyle ilişkim oldu. Mart 14 de adet olmam gerekirken olmadım ve 16 mart da yumurtlama akıntısına benzer akıntım olmuştu ve mart 23 de kan testi yaptırdım 0.100 negatif çıktı. 1 nisan da 45 gün gecikmeli adet oldum yani adet kanamasıdır diye düşündüm 7 nisanda olaydan 27 gün sonra tekrar kan testi yaptırdım sonuç yine negatif çıktı. Geç yumurtlamaya bağlı geç döllenme olmuş olabilşr mi ? Tekrar test yaptırmama gerek var mı ? Doktor sitesinden bir çok doktora sordum tekrar teste gerek olmadığını belirttiler. Fakat yorumlarınızı merak ediyorum

Döllenme olduysa 12 gün sonra bile idrar testinde çıkıyor 2.çizgi. Kanda negatifi almışsın 2 kez imkânsız.

Döllenme olduysa 12 gün sonra bile idrar testinde çıkıyor 2.çizgi. Kanda negatifi almışsın 2 kez imkânsız.
Ya zaten ilişki yaşamadım bakireyim de ama sürtünmeli oldu ve zevk suyundan şüphe duydum birde adetim gecikince iyice stres oldum ilk testi 12 gün sonra diğerini 26 gün sonra yaptırdım geç de olsa kanama da gördüm ama çok fazla bir şekilde kuşku duydum stres yaptım

Ya zaten ilişki yaşamadım bakireyim de ama sürtünmeli oldu ve zevk suyundan şüphe duydum birde adetim gecikince iyice stres oldum ilk testi 12 gün sonra diğerini 26 gün sonra yaptırdım geç de olsa kanama da gördüm ama çok fazla bir şekilde kuşku duydum stres yaptım
Hamile kalmak öyle kolay değil hanımefendi, hamile değilsiniz.

Şu iki damla kana bu kadar önem vermeyin. Yapıyosanız bi işi tam yapın.

Bacım zevk suyundan hamıle kalınsa bız senelerce bosuna ugrasıyoruz hamıle kalmak ıcın
:halay::halay: keske okadar kolay olsa bı de ya tam ya hıc yapmayın sıze de yazık degıyor mu boyle strese

Umarım öyledir bir çok doktora da danıştım fakat kendimi psikolojik olarak rahatlatamıyorum
Bence kesinlikle değilsiniz. Ama size bir abla tavsiyesi, psikolojinize bu kadar zarar verecek durumlara hazır değilseniz bu durumlara girmeyin herşeyi doğru zamanda doğru kişiyle yaşamak kadar değerlisi yok.Diyelim binde yada milyonda bir ihtimal hamile kaldınız napacaksiniz? ya cana kıyacaksınız ya hamileyim diye bir adamla rica minnet evlilik bekleyeceksinkz ıkisii de benim için ölüm gibi.Demem o ki lütfen dikkat edin o zevk suyu vss erkekler için zevk olabilir biz kadınlar herşeye dikkat etmeliyiz.

Bacım zevk suyundan hamıle kalınsa bız senelerce bosuna ugrasıyoruz hamıle kalmak ıcın
:halay::halay: keske okadar kolay olsa bı de ya tam ya hıc yapmayın sıze de yazık degıyor mu boyle strese
Öyle tabiki değmiyor. 2 yıldır hayatımda olan erkek arkadaşımla o anın heyecanına kapılıp birşeyler yaşadım. Pişmanlık duygusu değil fakat adetim gecikince şüpheye düştüm araştırıp durdum daha çok strese girdim kan testlerinin hatalı olabileceğini bile düşündüm

Bence kesinlikle değilsiniz. Ama size bir abla tavsiyesi, psikolojinize bu kadar zarar verecek durumlara hazır değilseniz bu durumlara girmeyin herşeyi doğru zamanda doğru kişiyle yaşamak kadar değerlisi yok.Diyelim binde yada milyonda bir ihtimal hamile kaldınız napacaksiniz? ya cana kıyacaksınız ya hamileyim diye bir adamla rica minnet evlilik bekleyeceksinkz ıkisii de benim için ölüm gibi.Demem o ki lütfen dikkat edin o zevk suyu vss erkekler için zevk olabilir biz kadınlar herşeye dikkat etmeliyiz.
Teşekkür ederim tavsiyeniz için.gerçekten bunun bilincinde olan bir insanım gakat insan bazen sevgiyle heyecanla anlık durumlara düşebiliyormuş birliktelik olmadan ve zevk suyuyla ve hamile kalınabileceğini okuduktan sonra büyük bir strese çıkmaza soktum kendimi

sürtünerek ilişki yaşadığınızı zannediyosunuz bide hamile olduğunuza inanıp test yapıyosunuz üstüne adet oluyosunuz hala hamile miyim diye düşünüyorsunuz . yazıktır yapmayın kendinize böyle şeyler

Adetim gecikmeli olunca şüpheye düştüm maalesef
ama gecikmeli de olsa adet olmuşsun canım üstelik kan testi yaptırmışsın olsa mutlaka çıkardı . Rahatlat kendini hamile değilsin :) Kendini üzecek şeylerden uzak dur :KK68:

ama gecikmeli de olsa adet olmuşsun canım üstelik kan testi yaptırmışsın olsa mutlaka çıkardı . Rahatlat kendini hamile değilsin :) Kendini üzecek şeylerden uzak dur :KK68:
Öyle bir batağa kendimi sürükledim ki testlere bile inanmadım. Adet olunca bile üstüne görme falan diye düşündüm. Doktorsitesinde bazı doktorlar kesinlikle reddetsede bu durumları bazıları olabilir falan gibi yorumlarfa bulunmuş. O yüzden hep olumlu yaklaşmak yerine olumsuza sürükledim kendimi

Öyle bir batağa kendimi sürükledim ki testlere bile inanmadım. Adet olunca bile üstüne görme falan diye düşündüm. Doktorsitesinde bazı doktorlar kesinlikle reddetsede bu durumları bazıları olabilir falan gibi yorumlarfa bulunmuş. O yüzden hep olumlu yaklaşmak yerine olumsuza sürükledim kendimi
Degilsin merak etme böyle düşünüp daha da stres olma imkansız hamile.olman

X