Geç döllenme yaşadım umudunuzu kaybetmeyin

Merhaba canım inşallah sende hamişsindir 😌 beyaz akıntılar yerleşme olurken oluyor bende de 2 3 hafta hamileyken akıntı olmuştu
Ay amin canım inşallah ya 🤗 test için biraz daha bekleyeceğim eğer geç döllenmeyse negatif çıkabilir çünkü 😄

Merhaba kızlar, beklenen adet tarihim 21 ekimdi, gecikmenin bugün 3.gunu adet olmadım henuz, dün rahatszlandm midemden acile gittim beta da bakildi 1.30 çıktı, normalde hep 0 li değerlerde cikardi, doktor direk yok dedi ama hemşire sen 2 gun sonra kanina baktir yeniden dedi, birkac aydır adetim duzensizlesti, yumurtlama günlerimi de kestiremiyorum artma ihtimali var mi, adetime bes gun once de 3 gun suren cok cok az lekelenmem oldu, adete 2 gun kaladan beridir de tertemizim, mide bulantim oluyr ara ara, ilk defa bu ay sırt agrisi yaşiyorum, adetten once de feci gogus ağrısı bel agrisi baş ağrısı ve bacak ağrısı yasadim, suan sirt agrim ve burun tıkanıklığım var sanki grip olacak gibiyim ama 1 ay once grip olmustum, normalde adetlerim; adet oncesi cok şiddetli kasik agrisi yasar leke görür gun içinde de sokulurdum çikolata kistim de var, suan hic kasik agrim yok göğüs hassasiyetim disinda. Demem o ki 2 günlük gecikmeli beta 1.30 ile artis olma olasılığı var mi? 😔

Merhaba arkadaşlar size bir nebze umut vermek için kendinizi sıkıntıya strese sokmamanız için böyle bir konu açtım Adetimden 2 gün geçti kaset test yaptım sonuç negatifti sabırsızlıkla adet olmayı yada gebe olmayı bekledim adetimden 6 gün geçti gidip kan verdim sonuç yine negatifti 0.1 di ama belimde adet olucakmisim gibi arada bir ağrı oluyordu.Ama adet olmuyordum adetimden tam 9 gün geçti kaset test yaptım yine tek çizgiyi gördüm. Dedim tamam kendimi kasmıycam üzmeyecegimde ama içim içimi yiyor gel zaman git zaman adetimden tam 15 gün geçti elimde kalan son bir test çubuğunu kullanıyım dedim sabahin köründe kalkıp yaptım o kadar belli belirsiz bir çizgi gördüm ki acaba dedim yanlış mı sonra kahvaltı yaptım uyudum 3 4 saat sonra eşim gidip test çubuğu aldı onuda yaptım ikinci çizgi biraz daha belirmişti 🙈 ve ertesi gün kan verdim pozitif beta 83 çıktı iki gün sonra 167 şimdi sabırsızlıkla bekliyorum 11 Ekim'de randevum var ultrosondan kese bakilicak inşallah herşey sağlıkla ilerler dualarinizi bekliyorum 🥰 sizinde bir nebze içinizi rahatlattiysam ne mutlu bana
merhaba. Bir sorum olacakti. Ben catlama ignesi vurulduktan 15gun sonra beta hcg bakildi. 5,28 çıkti. İki gun sonra tekrar kan degerine bakilacak. Doktor gec dollenme olmus olabilir dedi.beta degerinin yukselme durumu varmidir. Tecrubelerinize dayanarak sormak istedim

merhaba. Bir sorum olacakti. Ben catlama ignesi vurulduktan 15gun sonra beta hcg bakildi. 5,28 çıkti. İki gun sonra tekrar kan degerine bakilacak. Doktor gec dollenme olmus olabilir dedi.beta degerinin yukselme durumu varmidir. Tecrubelerinize dayanarak sormak istedim
Merhaba durumunuz ne oldu yukselme var mi acaba tekrar kan verdiniz mi

Demek ki 5 üstü İğne etkisi olabilir, ancak adetine ne kadar var belki yükselir senin benmki daha düşük normalde 0.900 gördüm en yüksek 1.30 gördüm yeni de pek umudum olmasa da yarin heniden kan testi yaptrcam bakalım artış var mi diye
Bilmiyorum ama doktor cok net konustu gebelik yok dedi. Adet olmam gerekiyordu ama hala olmadim. Cumaya kadar bekle dedi doktor

Merhaba arkadaşlar size bir nebze umut vermek için kendinizi sıkıntıya strese sokmamanız için böyle bir konu açtım Adetimden 2 gün geçti kaset test yaptım sonuç negatifti sabırsızlıkla adet olmayı yada gebe olmayı bekledim adetimden 6 gün geçti gidip kan verdim sonuç yine negatifti 0.1 di ama belimde adet olucakmisim gibi arada bir ağrı oluyordu.Ama adet olmuyordum adetimden tam 9 gün geçti kaset test yaptım yine tek çizgiyi gördüm. Dedim tamam kendimi kasmıycam üzmeyecegimde ama içim içimi yiyor gel zaman git zaman adetimden tam 15 gün geçti elimde kalan son bir test çubuğunu kullanıyım dedim sabahin köründe kalkıp yaptım o kadar belli belirsiz bir çizgi gördüm ki acaba dedim yanlış mı sonra kahvaltı yaptım uyudum 3 4 saat sonra eşim gidip test çubuğu aldı onuda yaptım ikinci çizgi biraz daha belirmişti 🙈 ve ertesi gün kan verdim pozitif beta 83 çıktı iki gün sonra 167 şimdi sabırsızlıkla bekliyorum 11 Ekim'de randevum var ultrosondan kese bakilicak inşallah herşey sağlıkla ilerler dualarinizi bekliyorum 🥰 sizinde bir nebze içinizi rahatlattiysam ne mutlu bana
İnsallah canım bnm de 8gun oldu geceli biontek aşı oldum ondan mi acaba diyorum test yaptım negatif normalde düzenli oluyordum

Kuzum benimde 9 gün gecikmem var, 3 gün önce test yapmıştım negatif. Belki aşıdan dolayı gecikme olmuştur diyorum, bugün de belim çok ağrımaya başladı. Korkuyorum söktürücü falan da kullanmaya
Oldun mu canı regli bn de aynı şekilde asidan mi diye düşünüyorum 8gun oldu geceli

Geç döllenme olabilir kasık batmalarıda hamileliğe işaret aynı şekilde belden kuyruk sokumuna vuran ağrılar yaşıyordum adet olucam zannettim bekledim adet olmam gereken tarihten 15 gün sonra öğrendim kana geçte yansiya bilir biraz daha bekle insallah güzel haberler ver bize canım 💝
Merhaba 13 gün adet gecikmm var yaklaşık ilk hafta batma vardı rahime ama şuanda yok idrar testi yaptım negatif sizce hamile olma şansım var mı ovülasyon günlerinde ilişkiye girmiştik cevaplarsanız çok sevinirim. Hafif mide bulantısı var ama her zaman değil idrar testi yanlış olabilir mi

Canım benim durumuma yorum yapsan adetim 13 gündür gecikiyor normalde hiç geçilmez pazartesi günü idrar testi yaptım silik çıktı ama belirgindi fotosunu koyarım neyse Çarşamba günü yani dün kan verdim sonuç 0 çıktı sıfır yani çok şaşırdım çünkü daha önce kayıplarım olmuştu gebelik belirtilerimden emindim sağlık ocağında yaptım testi acaba hayalimi baktılar diye düşünmeye başladım ne yapacağımı bilmiyorum dün çok üzüldüm adet olmayia bekliyorum ama hala olmadim.attigim pazartesi yaptgm idrar testim ilk 10 dk içinde cikti. Bu cizgi zaten kuruma olmadığı belli

Eklentiler

• IMG_20220321_192452.jpg
    IMG_20220321_192452.jpg
    37,9 KB · Görüntüleme: 19
  • IMG_20220321_084324.jpg
    IMG_20220321_084324.jpg
    165,2 KB · Görüntüleme: 19
X