Geç döllenme yaşayan var mı

magnola

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Ocak 2024
11
0
27
Kızlar bende polikistik över var. Sekiz aydır korunmuyoruz ve iki ay önce bir düşük yaşadım(7 haftalık). Doktor korunmamamizi söyledi. Bir ay sonra regl oldum. Normalde reglin duzenliydi ama Bu ay reglim gecikti. Gecikmesinden bir gün sonra kan verdim ve değer <2.0 çıktı yani negatif... Bu gün gecikmenin dördüncü günü ve yoğun bir halsizlik, bel ve kasık ağrısı, mide krampları yaşıyorum. Sizce geç döllenme olabilir mi?

2 senedir bebek istiyorduk reglim gecikince hemen idrar testi yaptım negatifti belki 10 tane test yaptım düşünün 10.gün kan verdim oda negatifti sonra doktora gittim çok erken beklemen gerekiyo 1 hafta sonra kan ver sonra gel yine negatifse adet söktürücü vereceğim dedi bugün dayanamadım tekrar idrar yaptım pozitifi gördüm :)

Kızlar bende polikistik över var. Sekiz aydır korunmuyoruz ve iki ay önce bir düşük yaşadım(7 haftalık). Doktor korunmamamizi söyledi. Bir ay sonra regl oldum. Normalde reglin duzenliydi ama Bu ay reglim gecikti. Gecikmesinden bir gün sonra kan verdim ve değer <2.0 çıktı yani negatif... Bu gün gecikmenin dördüncü günü ve yoğun bir halsizlik, bel ve kasık ağrısı, mide krampları yaşıyorum. Sizce geç döllenme olabilir mi?
2.0 sıfır erken gebelik olabilir. çünkü normalde 0.100, 0.50 olur. tekrar kan ver bence.

2 senedir bebek istiyorduk reglim gecikince hemen idrar testi yaptım negatifti belki 10 tane test yaptım düşünün 10.gün kan verdim oda negatifti sonra doktora gittim çok erken beklemen gerekiyo 1 hafta sonra kan ver sonra gel yine negatifse adet söktürücü vereceğim dedi bugün dayanamadım tekrar idrar yaptım pozitifi gördüm :)
Tebrik ederim inşallah sağlıkla büyür 🙏🏻 Ne gibi belirtiler yaşadınız peki?

Merhaba kızlar benim adetim 17 gün gecikti en son subat 22 sinde oldum ve 17 gündür de olamıyorum erken gebelik testleri yaptım negatifti kaset test yaptım yarım saat sonra silik gibi oluyordu bugün acile gidip kan verdim 1,2 çıktı negatif diyor şuan 7 aylik bir bebegim var şüphe içindeyim bu sonuç pozitif e dönebilir mi geç dollenme desem bu kadar gecikmeye çıkardı diye düşünüyorum doktoruma sordum oda gebe değilsin dedi ama böyle bir durum yaşayan varsa yardımcı olurmu şimdiden teşekkürler

X