Geç döllenme yaşayanlar hamileliği kaçıncı gün öğrendiniz?

Piscezzz

Üye
Kayıtlı Üye
18 Şubat 2020
176
23
25
Merhaba, adetim 6 gün geçti ve idrar testlerim negatif , adetlerim en fazla 1 gün gecikiyor normalde , hormon testlerim de gayet iyiydi.
merak ettiğim geç döllenme yaşayan arkadaşlar hamile olduğunuzu ne zaman öğrendiniz?
ya da kimyasal olabileceği için mi idrar testin de gözükmüyor , çok çok az hayali çizgi gibi 3 4 gündür belki de kuruma çizgisidir bilemiyorum

Ceylnnnnnnn

Yyyyyyyyyyyy
Kayıtlı Üye
11 Aralık 2019
353
132
25
Merhaba, adetim 6 gün geçti ve idrar testlerim negatif , adetlerim en fazla 1 gün gecikiyor normalde , hormon testlerim de gayet iyiydi.
merak ettiğim geç döllenme yaşayan arkadaşlar hamile olduğunuzu ne zaman öğrendiniz?
ya da kimyasal olabileceği için mi idrar testin de gözükmüyor , çok çok az hayali çizgi gibi 3 4 gündür belki de kuruma çizgisidir bilemiyorum
Ay senle aynı durumdayım ilk defa bu kadar geciktim 😑 testler negatif. Eczacı Bi arkadasım var bu konularda da bilgisi var olsaydı cıkardı bu kadar gecikmeyle dedi hevesim kırıldı

Merve

Benim yorgun gönlümde aşkının telaşı var 🥲
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
13 Ocak 2020
22.199
84.972
29
Kimyasal olsaydı idrar testinde çıkardı. Biraz bekleyip testi tekrar yapın.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 10-12-2021

Hamileliğimin 11. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 206 gün kaldı.

Önümüzdeki 4 gün içinde bebeğinizin derisi kalınlaşmaya ve daha az şeffaf olmaya başlayacaktır. Su, vitamin, elektrolitler(sodyum, potasyum ve klorür gibi mineraller) ve diğer mineraller bebeğinizin kan oluşumu ve büyümesi için gerekli ve çok önemlidirler. Ayrıca bunlar vücudun çeşitli olayları sürdürebilmesi için de gerekli ve önemlidir. Bugün bebeğinizin yüzü iyice şekillendi.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 8 gr. - Yaklaşık boyu : 31 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Piscezzz

Üye
Kayıtlı Üye
18 Şubat 2020
176
23
25
Ay senle aynı durumdayım ilk defa bu kadar geciktim 😑 testler negatif. Eczacı Bi arkadasım var bu konularda da bilgisi var olsaydı cıkardı bu kadar gecikmeyle dedi hevesim kırıldı
Geç döllenme yaşayanlarda adet gecikmesinden 10 gün sonra bile öğrenenler varmış o yüzden söktürücü hiç bi şey kullanmayalım bi kaç gün daha bekleyelim bence

newmoon10

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
2 Mart 2015
884
1.027
merhaba yumurtlama gördünüz mü acaba? Kaçgün geçti üzerinden

Piscezzz

Üye
Kayıtlı Üye
18 Şubat 2020
176
23
25
merhaba yumurtlama gördünüz mü acaba? Kaçgün geçti üzerinden
Bu ay gebelik düşünmediğim için yumurta takibi yapmadım , ama daha önce ovulasyon testi yaptığımda 15 16. Gün pik görmüştüm benim döngülerim 32 gün normalde , ama bu ay hem 15 16. Günlerde ‘’ uzayan şeffaf akıntı ‘’ denilen yumurtlama akıntısı yaşadım hem de adetime yakın yine bu sıvıyı gördüm belki tekrar yumurtlama olmuştur. Son ilişki 29 marttı eğer gebelik ihtimalim varsa sadece bu ilişkiden olabilir diye düşünüyorum bu kadar zamanda çıkmayınca . Yani tahminimce yumurtlamanın üzerinden 11 gün geçti .

newmoon10

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
2 Mart 2015
884
1.027
Bu ay gebelik düşünmediğim için yumurta takibi yapmadım , ama daha önce ovulasyon testi yaptığımda 15 16. Gün pik görmüştüm benim döngülerim 32 gün normalde , ama bu ay hem 15 16. Günlerde ‘’ uzayan şeffaf akıntı ‘’ denilen yumurtlama akıntısı yaşadım hem de adetime yakın yine bu sıvıyı gördüm belki tekrar yumurtlama olmuştur. Son ilişki 29 marttı eğer gebelik ihtimalim varsa sadece bu ilişkiden olabilir diye düşünüyorum bu kadar zamanda çıkmayınca . Yani tahminimce yumurtlamanın üzerinden 11 gün geçti .
Benimde bugun 11.gunu yumurtlamanin ve negatif kan sonucum. Daha beklemelimiyiz acaba 😔

Ceylnnnnnnn

Yyyyyyyyyyyy
Kayıtlı Üye
11 Aralık 2019
353
132
25
Geç döllenme yaşayanlarda adet gecikmesinden 10 gün sonra bile öğrenenler varmış o yüzden söktürücü hiç bi şey kullanmayalım bi kaç gün daha bekleyelim bence
Aynen bende öyle yapıcam olmazsam pazartesiye kadar gidip kan testi yaptırcam yoksa da beklicem adetimi

Tunc27

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Mart 2021
60
23
45
Sonuclar ne cikti kizlar?
Benim de 15 gün geçti adetim den 3 defa kan verdim negatif hala adet olmayı bekliyorum enson testimi gecikmeden 8 gün sonra yapmıştım doktorum geç döllenmede yok gebelikte yok dedi neden bukadar gecikti anlamadım

Ss-kiz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Nisan 2021
24
2
35
Benim de 15 gün geçti adetim den 3 defa kan verdim negatif hala adet olmayı bekliyorum enson testimi gecikmeden 8 gün sonra yapmıştım doktorum geç döllenmede yok gebelikte yok dedi neden bukadar gecikti anlamadım
Benimde 10 gun gecikti kan negatif idrar negatif.ilk kez bu ay geçirmişti.bugun regl oldum.