Geç döllenme yaşayanlar yardımcı olabilir mi?

Düzenli evt dedginizi yapcam çok ama.cok teşekkürler peki ihtimal varmı acaba
Bence mucizeler her zaman mümkün
Normalde 36 günde bir regl olurum, son adetim 12 şubattı 22 martta lekelenmem oldu ama devam etmeyince kan verdim 23ünde negatif çıkmıştı. Adet olurum diye beklerken şans eseri bir test yaptım sonra gittim kan verdim ayın 12sinde sonucum 28.4 çıktı.

Geç döllenme olabilir her şey mümkün nasip olduktan sonra

Aaaa inşallah benimde adetim 20 sinde yumurtlma günüm 6.7.8.9 oldu arası oldu o yüzden erkn glipa ya

Aaaa inşallah benimde adetim 20 sinde yumurtlma günüm 6.7.8.9 oldu arası oldu o yüzden erkn glipa ya
Yumurtlamadan 17-20 gün sonra testler daha kesin sonuç veriyor. Yumurta çatladıktan sonrasını hesap edin. Ayın 10unda çatladı desek, 17 gün geçtiğinde adetiniz gecikirse 27sinde bir test yapın. Hayırlı haberler alırsınız inşallah ☺️

Amin inşallah adetim 20 sinde zaten eğer olmzsam artık

Bence mucizeler her zaman mümkün
Normalde 36 günde bir regl olurum, son adetim 12 şubattı 22 martta lekelenmem oldu ama devam etmeyince kan verdim 23ünde negatif çıkmıştı. Adet olurum diye beklerken şans eseri bir test yaptım sonra gittim kan verdim ayın 12sinde sonucum 28.4 çıktı.

Geç döllenme olabilir her şey mümkün nasip olduktan sonra
canım bendede boyle bır durum var. adetıme 7 gun kala sonucm negatıftı. simdi iki gün gectı yıne negatıf. bugun baktırdım 1.20. adetten öncekı degerım daha yulsektı o moralımı bozdu :KK43: bir önemi var mıdır acaba bılmıyorum. 6 gun önceki değerim 2.73ken bugunki 1.20 :/

Gec dollenme gec yumurtlama demek bende oglumdayken adet gecikmesinden 15 gun sonra ogrendim hamile oldugumu onemli birsey degil iki hafta sonra gittinizde keseyi gorursunuz insallah hayirlisiyla gucaginiza alin insallah
daha öncesinde yani adet gununuzu 1 veya 2 gun gece kan testı yaptırmıs mıydınız ?

canım bendede boyle bır durum var. adetıme 7 gun kala sonucm negatıftı. simdi iki gün gectı yıne negatıf. bugun baktırdım 1.20. adetten öncekı degerım daha yulsektı o moralımı bozdu :KK43: bir önemi var mıdır acaba bılmıyorum. 6 gun önceki değerim 2.73ken bugunki 1.20 :/
1.20 kesin negatif bir sonuç ama adetinize daha 7 gün var bence hiçbir şey için geç değil. Hayırlı haberler alırsınız inşallah 🙏

Merhaba kızlar,
Son adet tarihim 5 şubattı 20 martta hamile olduğumu öğrendim beta Hcg testim 65 çıktı iki gün sonra tekrar test verdim 123 çıktı. Bugün doktora gittim adet tarihime göre 7 haftalık olduğunu ve kesenin görünmesi gerektiğini söyledi ancak ultrasonda keseyi göremedik ve adetlerim de düzensiz olduğu için doktor geç döllenme olduğunu söyleyerek 15 gün sonra tekrar gelin dedi kan tahlilide istemedi. İlk gebeliğim olduğu için çok tedirginim. Dış gebelik yaşama ihtimalim var mı ve geç döllenme olması riskli bir durum mu? Lütfen yardımcı olabilir misiniz?
13 subatta kurtaj oldum 23 martta 80 degerle ogrendim iki hafta gec yumurtlamisim ama suan bi sikinti yok normalde 8+5im ama ultrasonda 6+4 adet tarihim degisti 28 subat oldu sorun olmaz korkma canim beta 3000 ustunde gorunur karindan

Merhaba kızlar. Ben de adet gecikmeden beklenen adet tarihimden 1 gün önce evde test yaptım silik çizgi çıktı. Sonra adet gecikmesinin 2.günü ilk kanımı verdim. 28 Mart'ta 64.7 çıktı iki gün sonra tekrar gittim 175.3 çıktı iki gün sonra 342.53 çıktı dün verdim en son 617.3 çıktı. Doktor bana da deç döllenme olabileceğini söyledi. Bu hafta sonu doktor randevum var. Acaba sizce kan değerim sağlıklı mı ilerliyor? Bu hafta sonu keseyi görebilir miyim? İlk gebeliğim ve aşırı endişeliyim 😌
Evet gayet sağlıklı ilerliyor korkmayin

13 subatta kurtaj oldum 23 martta 80 degerle ogrendim iki hafta gec yumurtlamisim ama suan bi sikinti yok normalde 8+5im ama ultrasonda 6+4 adet tarihim degisti 28 subat oldu sorun olmaz korkma canim beta 3000 ustunde gorunur karindan
Canım bende 11 subatta kürtaj oldum bebeğimin 8+2yken kalbi durdu :KK43:( kan pıhtılasmasına karsı önlem aldın mı bu hamileliğinde ? Ve özel değilse ne için kürtaj olmustun ?

Aa pardon. İşte kimyasal gebelik denilen şey sanırım bu oluyor, değer yükseliyor bizler acele edip bakıyoruz heveslenip sonra adet oluyoruz.

Rabbim gönlüne göre versin inşallah
Amin hepimizin inşallah.. nedense hala umutluyum adet olmadım cunku ve ilk hamileliğimdeki belirtilerim var. Acaba hic mi ihtimali kalmadı ? :KK43:

Amin hepimizin inşallah.. nedense hala umutluyum adet olmadım cunku ve ilk hamileliğimdeki belirtilerim var. Acaba hic mi ihtimali kalmadı ? :KK43:
Ben imkansıza inanmıyorum rabbim nasip ediyorsa olmaz diye bir durum yoktur dua edin bol bol. Rabbim kucaklarımızı boş bırakmasın inşallah ❤️

Ben imkansıza inanmıyorum rabbim nasip ediyorsa olmaz diye bir durum yoktur dua edin bol bol. Rabbim kucaklarımızı boş bırakmasın inşallah ❤️
Amin canım cok sagol senin mesajını okuyordum. Anladıgım kadarıyla baya geç öğrenmişsin demi hamileliğini ? 18 martta adet olman gerekirken 23unde negatif cıkmıs sonucun.

Amin canım cok sagol senin mesajını okuyordum. Anladıgım kadarıyla baya geç öğrenmişsin demi hamileliğini ? 18 martta adet olman gerekirken 23unde negatif cıkmıs sonucun.
Canım şöyle söyleyeyim ben 32-36 günde bir regl oluyorum. 12 şubatta regl oldum 28 şubat yumurtlama ve 1 martta çatlama gördüm. En geç 20 martta regl olmam gerekiyordu olmadım test yaptım çıkmadı, 22 martta sadece peçeteye silik pembe olacak şekilde leke geldi 2 defa bende bunu baz alarak 23 martta kan verdim sonucum 0.2 çıktı.

Dedim regl olacağım onun başlangıcı sanırım bekledim olmuyorum en son çok akıntı hissettim ve inanılmaz göğüs ağrım var dedim kesin prolaktinim yüksek, kadın doğuma bu ayın 25ine randevu buldum ama evde de test vardı yaptım çok silik bir çizgi çıktı 10 nisanda dedim kendimi kandırıyorum sanırım.

12 nisanda dayanamayıp kan vermeye gittim sonucum 28.4 çıktı, çok çok geç döllenme çok aşırı garip bir durum ve ben 28 şubattan sonra bir daha yumurtlama görmedim.

Çok uzun oldu bütün detaylarını anlatayım dedim hakkını helal et.

X