Geç döllenme yaşayanlar

yasemen kose

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Aralık 2023
3
0
26
Adetime 1 gün kala vajinal bir enfeksiyon geçirdiğim için doktora gittim muayene sırasında rahim duvarın kalınlaşmış gebe olabilirsin denildi. Kan ve idrar testi negatif çıktı. Geç döllenme olabilir dedi doktor. Bugün adetimin 3.cu günü ve hala kanamam olmadı ama adet sancisi gibi bir sancım var hamilemiyim diye düşünüyorum ondan mı adet olamıyorum bilmiyorum kızlar

Adetime 1 gün kala vajinal bir enfeksiyon geçirdiğim için doktora gittim muayene sırasında rahim duvarın kalınlaşmış gebe olabilirsin denildi. Kan ve idrar testi negatif çıktı. Geç döllenme olabilir dedi doktor. Bugün adetimin 3.cu günü ve hala kanamam olmadı ama adet sancisi gibi bir sancım var hamilemiyim diye düşünüyorum ondan mı adet olamıyorum bilmiyorum kızlar
Aynı durumdayım bende beş gün önce gitmiştim gebelik olabilir rahim duvari kalın dedi yada regl döneminde olabilirsin dedi henüz bende adet olmadim

Ben regl oldum kardeşim adetimin 4.cu günü oldum inşallah sen hamilesindir Allah gönlüne göre versin 🤲
Ya ben de Aralık 1 oldum en son adeti 29 günde bir olur asla sekmez hatta bazen 2 gün önce gelir 1 gün önce gelir çok nadir ilaç kullanırsam 2 3 gün gecikir ama bu ay 6. Gün gecikmenin tık yok sadece adetten önce mide bulantım vardı geçti sürekli karnım ağrıdı akıntım oldu şimdi de onlar geçti göğüs acısı başladı özellikle uçları tümünde yok ama. Negatifti testlerim 2 gün önce yaptım. Hala gelen giden yok

Ya ben de Aralık 1 oldum en son adeti 29 günde bir olur asla sekmez hatta bazen 2 gün önce gelir 1 gün önce gelir çok nadir ilaç kullanırsam 2 3 gün gecikir ama bu ay 6. Gün gecikmenin tık yok sadece adetten önce mide bulantım vardı geçti sürekli karnım ağrıdı akıntım oldu şimdi de onlar geçti göğüs acısı başladı özellikle uçları tümünde yok ama. Negatifti testlerim 2 gün önce yaptım. Hala gelen giden yok
Regl oldunuz mu

7 gün Regl gecikti evde test yaptım negatif çıktı buğünde kan verdim 0,100 çıktı sonuç arada kasık ağrım ve beyaz akıntım oluyor geç döllenme olabilir mi
Tpkısının aynısı benimde 7 gün gecikti bugün idrar testi yaptım negatif bende de kremsi bi akıntı ve arada sırada kasık ağrım oluyo hafif başka belirtim yok geç döllenme nasıl oluyo acaba olabilir mi adetim düzensizdi 3 aydır gününde oluyo bu ay olmamasına şaşırdım bu ay salmıştım yumurtlama gününü bile sallamadım 6 aydır deniyoruz

X