Geç döllenme yerleşme kanaması

AY9491

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
20 Nisan 2020
80
27
Kızlar merhaba hemen konuya giriyim benim adetlerim düzeldi normal olarak 28-30 günlerinde adet oluyorum en son 29 martta adet oldum takvime göre yumurtlamam 12 mart gösteriyodu ama emin olamadım çünkü adetten sonra akıntım fazlaydı (uzayan akıntı görmedim) o zamanlar oldu diye düşündüm sonra ayın 18 in de şeffaf uzayan bir akıntım oldu karnım adet olcakmış gibi ağrıdı bende şüphelendim ve karın ağrım devam etti belime bacağıma vuran neyse 20 sinde eşimle beraberlik oldu 23 de 6 gün önce testinden kullandım hatta buraya Attım hayalet çizgi gözüktü sonra 26 sında test yaptım hiç bir şey çıkmadı değilimdir dedim

Fakat dün akşam iç çamaşırımda sulu acık kahve akıntı gördüm ilk defa böyle bi şey oldu çok şaşırdım adet olcakmış gibi ağrım ara ara oldu sonra tekrar baktığımda sadece 3 nokta şeklinde pembe bildiğiniz nokta kadar yani pembe vardı daha sonra tekrar baktığımda sildikçe geldi ama böyle kıl gibi turuncumsu mu pembemsi mi ara bi renk ince bi akıntıyla beraber sonra bugün uyurken döndüğümde ani bi ağrı oldu ama adet ağrısı gibi değil tuvalete gittim hiç bi şey yok bugünde ara ara sildikçe bazen geliyo bazen gelmiyo eğer 18 yumurtlama olduysa Geç döllenme olabilir mi bu durumda test ne zaman yapmam gerekiyor bilginiz var mı şimdiden tüşekkürler

Son düzenleme:
28-30 günde bir oluyorum yani bu ayın 26 sı ve 28 inde olmam gerekirken dün yani 28 si bu akıntıları yaşadım

Bir iki gün daha bekleyin test yapın tekrar dediğiniz gibi bu yerleşme kanaması olabilir
Bir iki güne çıkar mı ki şuan hala bazen sildiğim de geliyor bazen gelmiyor daha deminde silince ince akıntıyla beraber acık kahve rengi geldi bende meraklandım
Bu arada çok teşekkür ederim cevap verdiğiniz için ☺️

Benimde dediğiniz gibi oluyor sonrasında adet oluyorum. Siz bir kaç gün bekleyin hala olmasanız testi tekrarlayın

Benimde dediğiniz gibi oluyor sonrasında adet oluyorum. Siz bir kaç gün bekleyin hala olmasanız testi tekrarlayın
Dediğiniz gibi olursa bu bende ilk olcak çünkü Beni şaşırtan benim adetlerim böyle başlamaz Normal pembe kan gelir yavas yavas gelir ve ertesi gün çoğalır şakır şakır olur yani o yüzden şaşırdım böyle olmasına

Yerlesme olunca yerlesme kanamasi olur adi ustunde dolayisiyla testte cikar varsa eger.

Yalnız ben geç döllenmeden şüphe ettiğim için yazıyorum varsa çıkarı bende biliyorum zaten 😂

Elinizde varsa tekrar test yapsanıza

Elinizde varsa tekrar test yapsanıza
Kimse yazdığımı okumadı yada anlamadı sanırım 😥 çünkü nisan 26 da test yaptığımı negatif çıktığını ve nisan 18 inde yumurtlamadan şüphelendiğimi 20 sinde ilişkim olduğumu yazdım yani 18 de yumurtladıysam geç döllenme olduysa testte çıkmadı şimdide bu akıntıyı yaşıyorum diye geç döllenme olabilir mi testi ne zaman yapayım diye yazdım ilişkinin üstünden 9 gün geçti

Kimse yazdığımı okumadı yada anlamadı sanırım 😥 çünkü nisan 26 da test yaptığımı negatif çıktığını ve nisan 18 inde yumurtlamadan şüphelendiğimi 20 sinde ilişkim olduğumu yazdım yani 18 de yumurtladıysam geç döllenme olduysa testte çıkmadı şimdide bu akıntıyı yaşıyorum diye geç döllenme olabilir mi testi ne zaman yapayım diye yazdım ilişkinin üstünden 9 gün geçti

Yoo anladım dediğini aradan 3 gün geçtiği için yarın sabah tekrardan yapın diyorum. Lekelenmelerin olduğu için tekrardan bakın dedim

Yoo anladım dediğini aradan 3 gün geçtiği için yarın sabah tekrardan yapın diyorum. Lekelenmelerin olduğu için tekrardan bakın dedim
Anladım teşekkür ederim

Son düzenleme:
X