Geç gebelik mi ? Regl 4 gün gecikti

Basit kist için demiyorum ben zaten. Çatlamamış yumurtaya "basit kist" teşhisi koyuyorlar. Basit olmayan kistler için testler yapıyorlar.
Ben basit kistten suphelendım cok basıma geldi cunku 15 yılda nedense gebelik için ugrastıgım donemler hep böyle oldu stres etkiliyor adet gecikmesi bel kasık hatta gogus agrısı negatıf test sonuc basit kıst

Ben basit kistten suphelendım cok basıma geldi cunku 15 yılda nedense gebelik için ugrastıgım donemler hep böyle oldu stres etkiliyor adet gecikmesi bel kasık hatta gogus agrısı negatıf test sonuc basit kıst
İşte yumurta çatlamayınca gebelikte imkansız oluyor. 15 yılın sonunda yavrunuzu kucağınıza alabildiniz mi?

Merhaba benim de adetin üzerinden 5 gün geçti ama bir önceki ay adetim düzensizleşti normalde en fazla 24 ünde olurken geçen ay 21.gün adet oldum . Bu ayda kan testi 30.30 çıktı , geç döllenme olabilir mi

Ben de aynı şeyleri yaşıyorum adetim 3 gün gecikti ve testler yaptim negatif aynı zamanda kabızlık var bugün acil doktoruna gittiğim de kan testi için erken olduğunu gecikmenin bir hafta 10 günü bulmasini söyledi ben de düşünüyorum acaba geç döllenme mi ?

Ben de aynı şeyleri yaşıyorum adetim 3 gün gecikti ve testler yaptim negatif aynı zamanda kabızlık var bugün acil doktoruna gittiğim de kan testi için erken olduğunu gecikmenin bir hafta 10 günü bulmasini söyledi ben de düşünüyorum acaba geç döllenme mi ?
Yada geç yumurtlama mı ? Bazen geç yumurtlayabiliyoruz buda adet gecikmesi yapabiliyor.

Aslında daha önce hiç gecikme yaşamadım hep düzenlidir ama belki de bu ay geç yumurtlama oldu bilemiyorum tabi
Gebelik düşündükten sonra hiç yaşamadığım şeyler yaşadım canım. Benimde geçen aylardan birinde 7 gün gecikti meğer geç yumurtlamışım testler negatifti

X