Örgü Gece dertlileri

Bebek örgüleri, örgü teknikleri, Tığ işi örgüler, Örgü oyuncaklar, Örgü takılar,

Dnz61

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
8 Aralık 2018
173
87
Uzun süredir nişanlıyım bizim için yorucu bir süreçti sürekli ayrılıklar oldu ve hepsini ben yaptım. Ailelerin haberi olmadan kendi aramızda düzeliyordk hemen. Şimdi de nişanlım benden intikam alır gibi davranıyor sevgisine güveniyorm ama ne desem hemen ''amaan sende''boş ver ''iyi tamam'' hep böyle geçiştirme cümleleri kuruyor aramıyor ben aradığımda çok sıkıyorsn diyor kıskansam abartıyorsun diyor ne yapacağımı bilemeden kaldım öyle. Bir önerisi olan varsa yazsın lütfen

Cok sıkıda iyi degil tabi öyle diyorsa sıkılmıştır.
Disarida yansıtıyorsa daha ne olsun.
Uzerine durmamaya calis kendi haline birak .

Uzun süredir nişanlıyım bizim için yorucu bir süreçti sürekli ayrılıklar oldu ve hepsini ben yaptım. Ailelerin haberi olmadan kendi aramızda düzeliyordk hemen. Şimdi de nişanlım benden intikam alır gibi davranıyor sevgisine güveniyorm ama ne desem hemen ''amaan sende''boş ver ''iyi tamam'' hep böyle geçiştirme cümleleri kuruyor aramıyor ben aradığımda çok sıkıyorsn diyor kıskansam abartıyorsun diyor ne yapacağımı bilemeden kaldım öyle. Bir önerisi olan varsa yazsın lütfen
İki durum söz konusu. İlki, evlendiğinde kocanın tavrını şimdiden görmüş oluyorsun. Nikahtan donra "ben naptım!?" Demeyeceksin. Genelde biz hanımlar dedik çünkü. Ya da seninki gözüne birini kestirdi, nişanı "senin "atman için uğraşıyor. Sonuçta o mazlum masum olacak bitiren taraf sen olmuş olacaksın. Terazinin iki kefesi bu. Ölç tart öyle karar ver.

X