Gece Evi Serisi: Av (P.C. Cast-Kristin Cast)

EzBuZ

Danalar girmiş bostana
Kayıtlı Üye
6 Aralık 2007
4.203
1
getimageV3asp.jpg

Kitap Adı : Av
Orjinal Adı : Hunted
Yazar Adı : P.C. Cast-Kristin Cast
Çeviren: Sevinç Tezcan Yanar
Sayfa Sayısı: 416 sayfa
Yayın Yılı: 2009

KONUSU:

EĞER DÜNYADAKİ EN ATEŞLİ ERKEK İSİMSİZ BİR ŞEYTAN OLARAK KENDİNİ GİZLİYORSA VE İSTEDİĞİ TEK ŞEY SİZSENİZ NE YAPARSINIZ?

Çayırın kenarında, ağaçların gölgelerinin arasında bir karaltı belirdi. Vücudunu görebiliyordum; çünkü ay ışığı, teninin pürüzsüz ve çıplak hatlarını belirginleştiriyordu.

Durdum. Hayal gücüm aklını mı yitirmişti yoksa?

“Tereddüdün mü var yoksa aşkım?”

Sesini duyunca, bedenimden bir ürperti geçip gitti. Ağaçların yaprakları arasından korkunç, alaycı bir kahkaha duyuldu.

allah allah allaaaah demek istiyorum. bu kitap çok güzel olacağa benziyooorrrrrrrrr:):):) ay bi an önce çıksa yaaa

ya sabırsızlıkla bekliyorummm biranönce çıksın bazı sıteler cevirisini yapmış ben kitaptan okumak istiyorum zor tutuyorum kendimi :KK43:((((((((

Pegasus yayınları Av'ı 26 Ekimde çıkartıyormuş:ecrin_bebek:

bn daha bşlamadım bugn işarete bşlıcam severim inş.

Ben serinin ilk dört kitabını bitirdim.
Seri hakkındaki görüşüm şöyle ;

Eğer Alacakaranlık serisini beğendiyseniz , bu seri de aradığınızı bulamayacaksınız.
Eğer Alacakaranlık serisini beğenmediyseniz , bu seriyi bence hiç okumaya değer bulmayacaksınız.

çalışma arkadaşlarım arasında Alacakaranlık serisinin , gençlere hitap ettiği konusunda yorumlar gelmişti. Daha çok lise öğrencileri gibi. Eğer buna benzer bir düşünceye sahipseniz , bu seri ortaöğretime hitap eder diye düşünürüm.

Yok ben hiçbirşeyle kıyaslamam derseniz , ben 4 kitabı da sıradan bir ruh haliyle okudum. E doğal olarak 5. yi de bekliyorum.
Not olarak değerlendirmem gerekirse ; 10 üzerinden 6 bence vasat bir kitap .

Evet arkadaşlar şimdi baktım müjdemi isterim :) piyasaya çıkmış hemen kitapçılara koşalım bence kitap heyeceanlı bi yerde bitti arayı soğutmayalım buarada fıyat 20 tl ve 416 syf hayrlı olsun iyi okumalar şimdiden.

işarett bittiiii tek kelimeyle süperdii

ihaneti aldım bugün ona başlıcamm :sm_cool:

X