Gece evi serisi

sel

🦁🧚‍♀️
Kayıtlı Üye
31 Ocak 2008
9.980
1.381
279880_k_8551.jpg

ENİ BİR HAYAT, YENİ BİR AŞK...

TÜM DÜNYADA GENÇLERİN TUTKUNU OLDUĞU YENİ BİR VAMPİR SERİSİ

“Yüzümü ona çevirdiğimden beri bu kitap beni kendine esir etti. Tamamıyla muhteşem. İŞARET, ateşli, karanlık ve eğlenceli.”

—GENA SHOWALTER, Yazar

”İlk paragraftan itibaren bağımlısı oldum. Kitabı bir çırpıda bitirdim.”

—MaryJanice Davidson, New York Times bestseller yazarı

Aşırı derecede bağımlılık yapan bir vampir serisi

--Romantic Times

On altı yaşındaki Zoey, İz Sürücü tarafından İşaretlendiğinde, eski hayatının geride kaldığını anlamıştı. Şimdi artık, arkadaşlarından ve ailesinden ayrılıp çalışması gereken tek dersin Vampir 101 olacağı Gece Evi’ne yerleşmek zorundaydı.

Aşk, İhanet, Gerilim ve Rekabet dolu Gece Evi Serisinin İlk kitabı İŞARET sizi kendisine esir edecek.

GECE EVİ’NİN KARANLIK VE BÜYÜLÜ DÜNYASINA DAVETLİSİNİZ

282058_k_2251.jpg

Bir Gece Romanı

Kışkırtıcı bir ihanet, şaşırtıcı bir tehlike...

Gece evi serisinin büyüleyici ilk kitabı işaret'ten sonra ihanet kitabında da heyecan artarak devam ediyor.

Zoey için Hayat harika bir şekilde akıp gitmektedir. O sonunda vampir tanrıçasının ona verdiği büyük güçlerle barışık hale gelmiştir ve okulun bir parçası olduğunu içtenlikle hisseder. Fakat ardından hesapta olmayan bir şey gerçekleşir: Küçük yaştaki çocuklar öldürülür ve bütün deliller Gece Evi'ni işaret etmektedir. Zoey kendisini eşsiz kılan yeteneklerin sevdiklerine karşı bir tehdit unsuru olabileceğini anlar

GECE EVİ SERİSİ'NİN İKİNCİ KİTABI İHANET SİZİ ESİR EDECEK

'Karanlık vampir dünyasında geçen olağanüstü etkileyici bir macera.'

—Romantic Times BOOKreviews

'Son zamanların en iyi gençlik romanı. Sosyal bir dışlanmış olmanın ve dostluğun muhteşem güzelliğini gösteriyor.'

—The Beltane Papers

Gece Evi serisinin ikinci kitabı İHANET ürkütücü, seksi, güzel, şaşırtıcı ve müthiş heyecanlı

Eğer hayal dünyasında dolaşmayı seviyorsanız gerçekten çok sürükleyici bir seri. ben şuan ikincisindeyim yani İHANET i okuyorum daha var onlarıda bir ara eklerim.

hepsini okudum bu hafta sonuncusunu (şimdilik) dün gece bitirdim seri 12 kitaptan oluşuyormuş çok mutlu oldum:))) çok hgüzel fantastik heyecanlı hala etkisindeyim tavsiye ederim 7.sini büyük bir sabırsızlıkla bekliyorum

en son av btti benimde baştan çıkarılmış var sırada

baştan çıkarılmışı okudum nisanda yanmış çıkıyomuş sabırsızlıkla bekliyorum. baştan çıkarılmışın sonunda çok üzüldüm çünkü heath öldü :KK43:(

X