gece gece sinirimi bozdu

bende buna kızdım zaten bir msj atması iyi olurdu benim onu merak ettigimi biliyor beni merakta bırakmasına kızdım

hayatim sana nefes filmini izlemeni öneririm askerlerin ne zor sartlarda görev yaptiklarini nasil bir psikoloji icinde olduklarini her istediklerinde sizinle görüsemeyecegini anlarsin sanirim

o konuda haklısınız bazen iki gun aramadıgıda oluyor problem yapmıyorum ama iki gundur konusmamısız ankesorlu telefondan bile msj yazabilirdi sadece:gitme: neyse artık cok sinirli degilim arayana kadarda gecer zaten a.s

moon
rahatla birlikte misiniz ,birliktesiniz
gerısını bosver her seyı kafaya tak nereye kadar

Denetim zamanı askerler çok sıkı olurlar. Eşim de askerdeyken denetim zamanları çok yoğun olurdu. Bır arkadaşın da dediği gibi olur olmaz işler yapardı. Bir de nöbetleri olunca çok yorgun ve sinirli olurdu. Asker psikolojisi çok farklı. Biraz anlayışlı olman gerekiyor şu dönemde.

askerlik bitene kadar kim bilir daha neler olur, şimdiden kasılma kasma derim.

gene iyi 9. aydayız ilgisiz davranmadı hiç belki bende abarttım biraz bilmiyorumki

Pazartesiden sonra rahatlar o da.Mesaj yazmamasına kızdın anlıyorum ama sakinleşince konuşursun tekrar "merak ediyorum aklım sende oluyor en azından mesaj yazmaya çalış" diye.Büyütme bence zaten askerlik yapan için de bekleyen için de gayet zorlu bir süreç.Bir de bunların seni üzmesine izin verme.

askerlik öle bişiki bunu bizim anlamamız cok zor emin ol cok zor bence cok üzerine gitmee

askerlık zordur sen çok anlayoşlı ol sen sabır et şafak kaç

Askerde hangi pozsiyonda bilmiyorum ama denetim dedikleri şey o kadar ağır ki..
İnan askerlik boyunca lanet etmiştim denetime ve benim nişanlıma Nato denetimi de dahil olmak üzere şansızlığı yüzündne her türlü denetim denk gelmişti.
Yedek subaydı eve saat 1 de gelir 5 de yine denetime giderdi,sinir stres canımdan bezdirmişti.
Ama bitti,gelip geçici şeyler için canınızı sıkmaıyn,onun da canını sıkmayın,idare edin.
Eğer sevgisindne şüpheniz yoksa idare edin,yapacak birşey yok.

en tahammül edemiceğim şey ilgisizlik ben iki elim kanda olsada haber veririm düşürüm özlerim sesini duymak isterim sevgi dediğim böyle olur zaten herşeyi onunla istersin onunla seversin bunun mazereti olmaz çok şanslıyım ki böyle bir eşim var çünkü oda benim onu sevdiğim kadar çok seviyor.. acı gerçek arkadaşım..bence..

yok aqrtık adam askerde sen ne peşindesin kolay mı sanıosun suyunu cıkarıolar orda benimki de askerde seni anlayabilorum ayrıca denetleme sırasında da neler olup bittigini bilirim içerisindeyim bu durumun

boşver canım yaw...
erkekler herzaman anlaşılmayı beklerle..kadınlarda hep ırdelerle...neden nıçın nasıl olur vs...
üzerııne gıtme...yorgunmuş uyumak ıstemıs hepsı bu...

acı gercek olan ne

boşver canım yaw...
erkekler herzaman anlaşılmayı beklerle..kadınlarda hep ırdelerle...neden nıçın nasıl olur vs...
üzerııne gıtme...yorgunmuş uyumak ıstemıs hepsı bu...

oyle yapmaya calısıyorum henuz arayamadı 2. gun arar heralde bugun denetim bitiyor cunku

sonunda aradı:) denetim bitmiş oh be dedim sonunda delikafadulden
sesini ozledim falan dedi :kedi: zaten kızgınlıgımda gecti opuyorumnanaktan

ilgi, sevgi, özlemek, düşünmek....bunlar normal hayatta olan şeyler. babam abim için askerdeki adamı gönderdiğin haliyle duruyor sanma derdi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…