Bebek Aylık Gelişimi, Aşı Takvimi Gece Kac Kere Kalkiyo Bebisler.

Bebeğimizin Aşıları, Kontrolleri, Aylık Gelişim Bilgileri
burayı yeni gördüm hemen içimi dökeyim de rahatlayayım.
öncelikle uyku tamamen bebeğin huyuyla ilgili bi durum.uyumayan bebeğe ne yaparsanız yapın uyumuyor.ben artık sebep aramaktan yoruldum.
benim kzımda 6-7 kez kalkarsa kendimi şanslı hissediyorum.genelde saat başı ve yarım saatte bir uyanır.bunların çoğu 1-1.5 saat süren ağlama nöbetleri şeklinde oluyor.
kafayı yeme sınırında dolaşıyorum artık.veee gece bu kadar az uyur ama 7 de kalkar dündüz de en fazla 2 saat uyur.çoğu zaman 1.5 saat.

benim kızım da öyle gecede 4-8 kez uyanıyor artık alışmışım o uyanmayınca ben uyanıp bakıyorum bişe mi oldu diye

gece geç yatıp sabah geç kalkan bebişleri erken kaldırın bi kaç gün sonra alışıyolar
bnmkide gece 1 de yatıp sabah 10 da kalakrdı
8 de kaldırdım 1-2 gün alıştı

şimdi akşam 9.30 da yatıp saabah 8 de uyanıyo
gece emmesi yok bizde dr. alışmasın demişti
bende kaldırıp emzirmedim

eu1 senin bebişin maşallahı var demekki uykuyu seviyo

ben en şanslılardanım sanırım oğlum yalnızca ilk ay yordu beni ondan sonra 4. aya kadar 2 kez mama için kalktı. 4 aydan 11 aya kadar 1 kez uyanıyodu gece mama yiyip uykuya devam ediyodu şuan iseeeeeeeeee darısı herkesin başına 9 da uyuyo sabah 7 ye kadar hiç çıtı çıkmaz kuzumun maşallah

ben en şanslılardanım sanırım oğlum yalnızca ilk ay yordu beni ondan sonra 4. aya kadar 2 kez mama için kalktı. 4 aydan 11 aya kadar 1 kez uyanıyodu gece mama yiyip uykuya devam ediyodu şuan iseeeeeeeeee darısı herkesin başına 9 da uyuyo sabah 7 ye kadar hiç çıtı çıkmaz kuzumun maşallah

valla ben nazara inanırım çiçek maşallah diyeyim :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

Çiçek maşallah Can'a.
Aslında Miray da öyle sayılır,bir ara ben tok tutsun diye muhallebiyi katı yapıyordum,o dönem çocuk 2-3 kere kıvranarak kalkıyordu,Allahtan farkettim ,mamanın kıvamını sulu tuttum,ondan sonra yine eskiye döndü,gece uyanmıyor,hatta artık akşam muhallebi bile vermeden uyuyor,gece uyanmıyor.Çok nadir 1 kere kalkabiliyor.MAŞALLAH!

ohaoldumsmilemaşallah supanallah çiçekkk valla ben en şansızlarınızdanım desenize.(((((( kayra gecede en az 10 kez uyanır ve ayakta sallanmak ister su ister arada süt içer arada oyun ister vs.....:KK43:(((((((((((( bide diş zamanı hiç söylemiyim gitsin uykuya hasretiz valla kocamla sarılıp yatamayz bile inanın anlamış gibi pıt uyanıverir siz düünün başka şeyleri

arkadaşlar benim kzımda 10 ay boyunca gece uyumuyordu dr saat verdi.uyusa dahi uyandır dedi ve kızımın 1 aydır uykuları düzene girdi.dr vediği saatler şöyle akşam 10 veya 11 de yatış sabah 8,30 en geç 9,00 kalkış uyusa dahi uyandırılacak. öglen 12 ile 1 arası ve akşam 5 ile 6 6,30 a da uzatabilirsinizx aralarda 5 dakika dahi uyutmak yasak.bebek gece dahi uyanmıyor.benim kızm gevce 12 de kalkıp sabah 7 de kalkıyordu gündüzde öglen 2 ye kadar uyuyordu.tabi ben harap oluyordum.deneyin kızlar.

X