Gece kuşları akıl verin

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Bizguzellikkk

Ödeşmeden bitmez ömür
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2020
211
94
26
Kızçeler nerden başlasam bilemiyorum sanırım artık içimi dökme zamanı geldi. Lütfen kötü yorum yapmayın çok fazla hatalı davrandım biliyorum. Benim 3 yıllık bir ilişkim var 2. Yılımız dolduktan kısa süre sonra önce onun beni erkek arkadaşlarımı kıskanmasıyla bi tartışma yaşadık ben zaten mesafeliyimdir ama o hoşlanmadığı için daha da mesafe koydum benim çabamla barışmamızın ardından o da eski kız arkadaşlarıyla yakınlaştı ve ben çok kıskandım o kızlarla (özellikle biriyle fazla yakındı) bi anda yakın olmasını bi gün benim mesajıma cevap vermeyip o kızın instada fotosunu beğenince bende ipler koptu çok kötü sözler söyleyip ayrıldım 3 ay ayrı kaldık hiç konuşmadan. Ama ben hiç unutmadım onu başkalarıyla da tanıştım ama aklımda o olduğu için yapamadım sonunda dayanamayıp barışmak istedim. Barıştıktan sonra benden başkasıyla ilişki yaşayıp yaşamadığını sordum hayır dedi ama ertesi gün o uyurken telefonunun şifresini bildiğim için açıp baktım gizli klasörde başka bir kızla +18 fotoğraflarını gördüm. Dünyam başıma yıkıldı tabi yanımda yatıyordu uyanınca gayet sakin bi biçimde neden yalan söylediğini sordum ve sessiz kaldı sadece saçlarımı okşayıp beni sakinleştirdi. Utandığını pişman olduğunu düşündüm. Ama o günden sonra ben bu olayı atlatamadım. Sürekli bu konudan kavga ediyoruz çünkü ben unutamadığım için hep yüzüne vuruyorum. O da ayrıydık tekrar birlikte olacağımızı düşünmediğim için yaptım diyor. Ben öğreneli 6 ay oldu dün tekrar konuyu açtım ve çok üstüne gittim hakaretler ettim yani söylemediğim şey kalmadı o da sinirli biri olduğu için baya kavga ettik.Sonra hüzünlü bir şarkı gönderdi tartışmak istemiyorum dedi ama ben inatla hakarete devam ettim. Ben sonrasında pişman oldum. Ayrıyken yaşanan bir olayı abarttım. O da artık bu durumdan çok sıkıldığını sürekli bu konuyu yüz üstüne çıkardığımı söyledi. Sonuç olarak ayrıldık. Şuan biraz beklemek istiyorum kafasını toplasın ama ayrılmak istemiyorum iyi anlaşıyoruz normalde napıcam çok kafam karıştı :KK43:

Bu mu iyi anlaşmak yüze vurmaktan daha kolay ayrılmak sonsuza kadar nazınızı mı çekecek
Yalan söylemesi aşırı hatalı siz de unutamıyorsunuz ayrı kalın

ayrıca paragraf yapın
Ayrıca hiç bir insan özel fotoğrafları öyle normal klasörün içine atmaz
Bir de şifresini siz bilirken
Ayrıca neden saklamış fotoları

İlişkide çok sadık biri bu arada ayrıyken yaşanan şey bana aldatma gibi geliyor bu normal mi

Normal değil ya ayrıyken istedıgını yapar yalan söylemesi kötü ama tepkinizden korktugu için demiş ama bu ilişkiden olmaz ya bence

Yaptığı doğrudur yanlıştır demiyorum ama sizin hazmedemeyip kavga çıkarıp durmanızdan sıkılması normal. Ya kabullenip olayı gündeme getirmeden devam edeceksiniz, ya ayrılacaksınız.

Hem ilişkiye devam edeyim hem devamlı bundan arıza çıkarıp hakaret edeyim derseniz bir de üstüne terk edilirsiniz sonunda.

Bu mu iyi anlaşmak yüze vurmaktan daha kolay ayrılmak sonsuza kadar nazınızı mı çekecek
Yalan söylemesi aşırı hatalı siz de unutamıyorsunuz ayrı kalın

ayrıca paragraf yapın
Ayrıca hiç bir insan özel fotoğrafları öyle normal klasörün içine atmaz
Bir de şifresini siz bilirken
Ayrıca neden saklamış fotoları
Yeni olduğum için çok hakim değilim siteye kusura bakmayın
Başkasının görmesini istemediği için saklamış ben ayrılırken biliyordum şifresini o bildiğimi bilmiyordu. Ekranı açtıktan sonra parmak izimi telefona kaydedip öyle gizli klasöre girdim. Çünkü bişey varsa orda olacağını biliyordum ve olmadı demesi bana inandırıcı gelmemişti ama şimdi keşke bakmasaydım diyorum

Cevabını duyunca kaldıramayacağın sorular sorma bir daha o zaman. Ya da en iyisi kaldıramayacağın cevaplar verecek birini hayatında tutma. Bariz yalancı da. Böyle hasta olursun sen. Zamanla sürekli kıyas yapacaksın başkalarını kendinle, kendine güvenin gidecek. Kim için ne için işe yaramaz el için. Sen bilirsin

Yeni olduğum için çok hakim değilim siteye kusura bakmayın
Başkasının görmesini istemediği için saklamış ben ayrılırken biliyordum şifresini o bildiğimi bilmiyordu. Ekranı açtıktan sonra parmak izimi telefona kaydedip öyle gizli klasöre girdim. Çünkü bişey varsa orda olacağını biliyordum ve olmadı demesi bana inandırıcı gelmemişti ama şimdi keşke bakmasaydım diyorum
Fotoğraları silince de kimse gormuyor ya

Ayrıyken birlikte olmuş olabilir ama neden saklıyor fotoğrafları sapık mı? Şantaj mi yapacakmış? Sizle beraberken açıp hasret mi gideriyormus ? Siz de baristiginiza göre bunları kaldırabilirim diye düşünmüssünüz. Yapamayacaksınız barismayin

Yaptığı doğrudur yanlıştır demiyorum ama sizin hazmedemeyip kavga çıkarıp durmanızdan sıkılması normal. Ya kabullenip olayı gündeme getirmeden devam edeceksiniz, ya ayrılacaksınız.

Hem ilişkiye devam edeyim hem devamlı bundan arıza çıkarıp hakaret edeyim derseniz bir de üstüne terk edilirsiniz sonunda.
İşte benim ikilemde kaldığım nokta da burası.
Ayrılayım diyorum gönlüm razı değil.
Unutayım diyorum tam olacak gibi daha uzun süre aklıma gelmiyor artık o kadar canımı da acıtmıyor ama bi şekilde aklımdan da silinmiyor çok üzülüyorum keşke hafızamdan silebilsem

Kaldıramazsınız bir daha barışmayın bunu kaldıracak bir mideye sahipseniz devam edersiniz ama birdaha mutu olacağınızı düşünmüyorum daha 3 aylık ayrıyken yapmış ben sinir krizi geçirirdim hayır fotoğrafları saklaması ayrı olay bune iğrençlik zevk mi alıyordu baka baka birkez daha iğrendim erkeklerden .

Ayrıyken birlikte olmuş olabilir ama neden saklıyor fotoğrafları sapık mı? Şantaj mi yapacakmış? Sizle beraberken açıp hasret mi gideriyormus ? Siz de baristiginiza göre bunları kaldırabilirim diye düşünmüssünüz. Yapamayacaksınız barismayin
Barışırken bilmiyordum bi kaç kızla görüşmüş gezmiş olabilir diye düşünüyordum bilsem zaten başlamazdım belki.
Barıştıktan sonra da çok sevdiğim için kaldırabilirim diye düşündüm savunması da mantıklı geldi sonuçta ayrıydık ama yapamadım sanırım

Başkasının Gormesını istememiş ben de sordum neden saklamış diye ama bence öyle değil silseydi madem

İşte benim ikilemde kaldığım nokta da burası.
Ayrılayım diyorum gönlüm razı değil.
Unutayım diyorum tam olacak gibi daha uzun süre aklıma gelmiyor artık o kadar canımı da acıtmıyor ama bi şekilde aklımdan da silinmiyor çok üzülüyorum keşke hafızamdan silebilsem
Yani bunun arası yok. Ya ayrılacaksanız ya kabulleneceksiniz. Kimse devamlı devamlı eski defterlerin açılmasını ve hakaretler işitmeyi uzun süre çekmez.

Yalnız başkasıyla görüşüp yatıp yalan söylemesinden ziyade kızla özel görüntülerini hala şifreli klasörlerde saklıyor olmasının rahatsız ediyor olması gerekiyordu ya neyse. Hani bu tiynette bir adamınsırf bu yüzden içi almaz insanın.

Başkasının Gormesını istememiş ben de sordum neden saklamış diye ama bence öyle değil silseydi madem
Başkası görmesin ne demek onu anlamadım. Koleksiyon mu yapmış da onu saklamış. Resmen sapıklık bu başka bir açıklaması olamaz. Barışınca bile silmemis. Konu sahibi birçok konuda hatalı olabilir o ayrı ama sevgilisi hiç hiç masum değil

Cevabını duyunca kaldıramayacağın sorular sorma bir daha o zaman. Ya da en iyisi kaldıramayacağın cevaplar verecek birini hayatında tutma. Bariz yalancı da. Böyle hasta olursun sen. Zamanla sürekli kıyas yapacaksın başkalarını kendinle, kendine güvenin gidecek. Kim için ne için işe yaramaz el için. Sen bilirsin
Çok yıprandım o da böyle olmasını istemezdi belki bilmiyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X