Davranış Bozuklukları Gece sürekli uyanan kizim

Çocuğumuzda karşılaştığımız huysuzluk, saldırı, şiddet, içe dönüklük, korkaklık, hiperaktiflik, pasiflik, dikkatsizlik, çevreye uyum, utangaçlık, hırçınlık vs birçok sorununuzun paylaşıldığı konular.

korkakfare

Guru
Kayıtlı Üye
18 Nisan 2013
108
2
Elim kolum bağlı yardiminiza cok ihtiyacim var. Ne yapacağını şaşırmış anne postu
Kizim gecen ay el agiz ayak hastaligi gecirdikten sonra bambaşka bir ruh halinde. Bu hafta 3 yasina girdi ve surekli aglamak, geceleri beni yarim saatte bir yanina çağırmak, babasini istememek gibi huylari basladi.

Baslarda sakin sakin anlatmama karsin, sanirim uykusuzlugun verdigi gerginlikle sakinligimi koruyamamaya basladim. Bugun kendimi onun karsisinda, en az kizim kadar aglarken buldum.

Her gece ama kesintizi her gece inanilmaz bagirarak beni çağırıyor, gidiyorum ne istedigini soruyorum arkasini dönüp yatiyor. Babasi giderse kiyamet kopuyor annem gelsin diye.. giyorum öpüp kokluyorum hadi uyi sabah olunca gorusuruz deyip cikiyorum. Daha odanin kapisindayken yine basliyor aglamaya. A

Neredeyse 1 aydir uyumadim ve beynim uyuştu. Yardim edecek kimse yok, olsa da kimseyle kalmiyor heo beni istiyor.

Simdi soyleyin canlar bu uykusuz kadin ne yapsin. Bi yol gosterin bana ne olur

çok zor durum yaa.. benim oğlumda 1 haftadır her sabah 6 da ağlayarak uyanıyo bişeyden mi korkuyo dedik ama yok o da babasını istiyor sürekli.. babam işe gitmesin diyor adam 1 haftadır geç kalıyo işe..

Randevumuz haftaya.. ama telefonda biraz anlattim normal gelisimi gibi dedi doktor. Hatta kisileri degistirip aynisini babasina yapabilir desi. Ama ben 1 hafta daha napacam bilemiyorum gercekten
Tek yapmanız gereken sey sakin olmak. Benim kizim hemen hemen 11 aylik 2 ay once bana düşkündü uzerimden inmez kimseye gitmez bi durumdaydi. Şimdi aynisini babasina yapiyor. Sabah ise giderken arkasindan yarim saat ağlıyor benim kucagima hic gelmiyor :) tabi sizin yasanilan sorun gece olunca katlanmasi daha da zor umarim en yakin zamanda atlatir bu durumu..

Kızınızı çaktırmadan sorgulayın.psikolojik olabilir.Allah korusun biri bişey mi yaptı sorun baskı yapmadan.
Beraber yatın tamamen düzelene kadar.

çok zor durum yaa.. benim oğlumda 1 haftadır her sabah 6 da ağlayarak uyanıyo bişeyden mi korkuyo dedik ama yok o da babasını istiyor sürekli.. babam işe gitmesin diyor adam 1 haftadır geç kalıyo işe..

Zaman zaman olurdu bizede de boyle ama bu sefer bayaga zorlu gecmeye basladi. Sizede kolay gelsin. Insan elinden bisey gelmeyince daha cok uzuluyor

Kızınızı çaktırmadan sorgulayın.psikolojik olabilir.Allah korusun biri bişey mi yaptı sorun baskı yapmadan.
Beraber yatın tamamen düzelene kadar.

Allah korusun.. soruyorum tabi sormaz miyim. Seni istiyorum diyor. Zaten gun icinde hic sorunu yok babasıyla. Hatta bugun babami ozledim diye ağlayarak babasini arattirdi. Gel baba diye agladi.. gece olunca bi değişiyor niyeyse

Tek yapmanız gereken sey sakin olmak. Benim kizim hemen hemen 11 aylik 2 ay once bana düşkündü uzerimden inmez kimseye gitmez bi durumdaydi. Şimdi aynisini babasina yapiyor. Sabah ise giderken arkasindan yarim saat ağlıyor benim kucagima hic gelmiyor :) tabi sizin yasanilan sorun gece olunca katlanmasi daha da zor umarim en yakin zamanda atlatir bu durumu..
Kendime surekli bunu telkin ediyorum inanin. Ama bi iplerim koptu bugun :KK42:

Allah korusun.. soruyorum tabi sormaz miyim. Seni istiyorum diyor. Zaten gun icinde hic sorunu yok babasıyla. Hatta bugun babami ozledim diye ağlayarak babasini arattirdi. Gel baba diye agladi.. gece olunca bi değişiyor niyeyse
Kızım 2 buçuk yaşındayken bizimde oldu oyle bi donemimiz.gece kalkar ağlardı beni bile istemezdi.sabah hatirlamazdi yaptığını.sonra kendiliğinden geçti.sizin yapacağınız şey sakinliğini korumak.geçecek emin olun.

Kızım 2 buçuk yaşındayken bizimde oldu oyle bi donemimiz.gece kalkar ağlardı beni bile istemezdi.sabah hatirlamazdi yaptığını.sonra kendiliğinden geçti.sizin yapacağınız şey sakinliğini korumak.geçecek emin olun.

Neyseki yalniz olmadigimi bilmek guzel. Inanin dun gece saat başı odasindaydim , ustelik grip de oldum. Gercekten cok zor zamanlar

Neyseki yalniz olmadigimi bilmek guzel. Inanin dun gece saat başı odasindaydim , ustelik grip de oldum. Gercekten cok zor zamanlar
Geçecek bugünler ama zor tabi.Allah yardımcınız olsun.durumunuz musaitse bu durum geçene kadar aynı odada yatabilirsiniz bence

X