gece uykuları/terleme/uyuyamama...

koalayim

Guru
Kayıtlı Üye
28 Mart 2007
961
332
43
kızlar az vaktimiz kaldı hepimizin
bende gece uykuları bitti neredeyse
her gece ter içinde sıkıntıyla uyanıyorum
bir daha da uyumak ne mümkün
gündüzleri bir kaç saat uyuyup idare etmeye çalışıyorum
bu tarz sıkıntılar için daha erken değil mi
sizde durumlar nasıl paylaşırsanız sevinirim...

VALLA BENİM GECE UYKUM GELMİYORDU FAKAT SON 1 HAFTADIR HİÇ DURMUYORUM KONTROL ARKADAŞ ZİYARETLERİ FALAN BAYA YORULDUM VE ŞİMDİ ARTIK AKŞAMLARI UYKUM GELİYOR VE UYUYORUM YANİ KIZLAR ANLADIMKİ GECE UYUMAMANIN NEDENİ EVDE YORULMAMAK BEN ONDAN UYUYAMIYORMUŞUM ŞİMDİ ÇOK ŞÜKÜR UYUYABİLİYORUM.
AMA DOĞUMU DÜŞÜNMEK KORKUTMUYO SADECE KARAR VEREMİYORUM NASIL OLACAK DİE BAKALIM HAYIRLISI. :emir_bebek:

ben galiba her gece kafama takacak bir şey buluyrum biraz da ondan oluyor herhalde
sonra sabaha kadar dön dur
dönmek de çok zor artık zaten....

koalayim bende çok terlemeye başladım yatarken özellikle gögüs bölgem bende bu şikayet bi tek bende var diyodum hrhalde korkuyom bide terliyom bide üşütmeyeyim diyene
mayıs annesiyim bende 29 haftalık hamişim
gece yatarken gündüz çok uyumamaışsam çok zorluk çekmiyom ama bacaklarım ağrıyo benimde ya böyle dizlerimin altı tamamen ağrıyo
koalyım düşünmeyi yatağa bırakırsan herzaman uykusuzluk çekersin bence düşüneceklerini önce düşün yatağa girdiğinde sadece uyyu

Selam kızlar,benim uyumamda bir sorun yok ama gece dönerken çok zorlanıyorum.sanki karnım geceleri daha da ağırlaşıyor.ve azıcık iş yapıp yorulsam hemen bel ağrım başlıyor..

arkadaşlar bende fazla uyuyamıyorum uyursam çok sık uyanıyorum.sabah olunca da uyumak istiyorum.tabi bizim abimiz kalkıyor hemen uyumak mümkün değil...

Aynı şikayetler bendede var geceleri çok terliyorum ve gece WC ye kalktımmı artık bana uyku yok en az 2-3 saat dolaşıyorum evin içinde. Uykum bölünmezse uyuyorum sabaha kadar.

ay kızlar ne aklıma geldi bakıyorumda aynı ayda olan hamişlerin şikayetleri aynı keşke hepimiz aynı yerde olsak aynı mekanda olsak ve uykumuz kaçtıgında beraber olsak dertlerimizi şikayetlerimizi paylaşsak ne güzel olur demi bide dogumda hepimiz elele tutuşup dogum yapsak :roflol: sizcede güzel olmazmı?

Cok sukur bende terleme olayi yok cunku biz gece yatarken odanin kaloriferini kisiyoruz soguga cok alistim sicaga gelemiyorum ve oda sicakligi yeterince dusuk olunca terlemiyorum.

Tuvaletede 3 kere kalkiyorum.Kalktiktan sonra Allahtan hemen dalabiliyorum.

Gunduz uykusu bende yok asla uyuyamiyorum ve yatamiyorum devamli oturuyorum popomun ustune doktor yat dedi ama yatinca gunduz boguluyorum cocuk mideme cikiyo.Rahat koltuklarim yok sanirim ondan.Ve cok hiperaktif biri oldugumdan yerimde durmuyorum bakalim bu tempoyla nasil dogum yaparim bilemicem..

Bendeki tek sorun vajina bolgedeki kemiklerim agirdigi icin donerken bacaklarimi acarken cok zorlaniyorum ve tabiki gobegim yuzunden de iki saate zor donuyorum.Birde artik sag tarafa yatamiyorum cocuk orda durdugu icin habire tekmeliyo sol tarafa yatinca iyi.Yani sukur oyle cok sorunum yok ama tabiki eski rahat gunlerimi cok ariyorum.

kızlar bende çok uyumaktan şikayetçiyim akşam 8 oldu mu oturduğumyerde uyuyup kalıyorum . vede deliksiz uyuyorum tabi sabahın köründede uyanıyorum.tuvalete 1 kere kalkıyorum yatar yatmaz uyuyorum.sabahçıyım okuldada çok yoruluyorum herhalde ondandır böyle tavuk gibi erkenden uyumam.

X