Geceleri altımı islatiyorum 🥺🥺🥺

Merhaba,
Geçmiş olsun çocuklar için havlıcanlı macun kullanmak işe yarıyor.
Bu problem için tanıdığım kullanmıştı işe yaramıştı bir deneyin.

Dogumlariniz normalmi yoksa sezeryanlami dogum sonrası bazen olabilir sidik torbası sarkmasi hiç böyle birsey söylemedimi doktor gecmis olsun

İdrar torbanızda sarkma var mı? Kadın doğuma da göründünüz mü?
Aktif mesane sendromu diye bir şey var. Bende sürekli idrara sıkışık hissediyordum. Üroloji doktoru bir ilaç yazdı. Epey rahatladım. Altını ıslatanlar içinde bir ilaç varmış. Forumda okudum. Siz üroloji doktoruna bunu sorun.

Sadece uyuyunca oluyorsa sıvı alımını yatmadan önce kesin. Sık sık da tuvalete kalkın. Bez de önerilmiş. SGK sanki bir ara karşılıyordu. İlaçlar işe yarar inşallah. Ola ki yaramadı, doktora bez işini sorun. Rapor yazıyorlar sanırım.

Geçmiş olsun.
Kegel egzersizleri alt kısımdaki kasları güçlendiriyormuş. Tam tedavi sağlamaz belki ama biraz kuvvetlendirir. Cinsel organ için de faydalı zaten

Online psikolologlar var fiyat olarak daha uygun sanırım, belki sizin bütçenize uygun bulursunuz. Doktor psikolojik dediyse, fiziksel bir sorun bulunmadimi acaba

Ben 14 yaşına kadar neredeyse her gün altıma kaçırıyordum. Bez kullandım bu süre zarfında. Sonra bir şey oldu ve senelerdir işkence olan bu durum sadece 1 günde bitti ve bir daha asla altıma kaçırmadım. Tam detayını hatırlamıyorum ama o gece yatmadan önce kendime artık yeter demiş ve şartlamıştım. Psikolojik olarak bunu yenmiştim. Destek almadan kendi içimde halletmem seneler sürmüştü. İmkanınız varsa kesinlikle destek alın

Normal doğumdan sonra mı oldu? Kadın doğuma görünüm mutlaka. Egzersiz iyi geliyor.örneğin 1 defada tümünü wc ye yapmayın her geldiğinde 10 dk erteleyin vs gibi süreler gün gwçtikçe uzuyor

Yaşadığınız şehirde belediyenin kadın danışma merkezi mevcut olabilir. Eğer bünyelerinde psikolog varsa başvurabilirsiniz. Bu hizmetler ücretsiz oluyor.

Merhaba... 34 yaşındayım evliyim 2 çocuk annesiyim ve geceleri altımı islatiyorum. Hayatımı o kadar kötü etkiliyor ki bu durum artık her güne böyle bir olumsuzlukla başlamak bana çok ağır geliyor.. bugün tekrar üroloji bölümüne geldim ve üropan şurup yazdı 10 gün deneyeceğiz dedi.. bu durumu yaşayan var mı aranızda.. öyle zor ki 🥺 her gün alez carsaf battaniye yorgan her gün o kadar kiyafet yıkamaktan yiprandim yoruldum 🥺 TV karsisinda koltukta uyuya kalmak benim için nelere mâl oluyor bilemezsiniz herkes için sıradan bı tatil bir yatılı misafir ne demek benim için kabus oluyor 🥺 haline şükret demeyin ediyorum elbette ama insanız sızlanmak şikayet etmek de bizler icin .. üroloji doktorum piskoterapi önerdi buna bütçem yeterli gelir mi bilmiyorum çünkü ozelmis 😔 bana bir yol gösterin lütfen
çok geçmiş olsun. inşallah sağlığınıza bir an önce kavuşursunuz. kaç senedir böylesiniz? ne oldu da gece alta kaçırma oldu ilk?

piskoterapi önerdi buna bütçem yeterli gelir mi bilmiyorum çünkü ozelmis 😔 bana bir yol gösterin lütfen
Tam ben de bunu yazacaktım Psikiyatriye de bir gidip danışın belki bir yolu vardır bu sorunun altında yatan bir şeyler mutlaka vardır ve ilaçla belki çözülebilir. Sonuçta Ürolojiye gitmişsiniz psikolojik de olabilir.

Benim bir tanıdığımda 18 yaşına kadar öyleydi . Bir ton doktora gitti ana sorunun psikolojik olduğunu öğrendi. Siz zaten tedavi görüyorsunuz ama psikolojik olma ihtimaline karşı o alanda da destek alabilirsiniz.

Merhaba... 34 yaşındayım evliyim 2 çocuk annesiyim ve geceleri altımı islatiyorum. Hayatımı o kadar kötü etkiliyor ki bu durum artık her güne böyle bir olumsuzlukla başlamak bana çok ağır geliyor.. bugün tekrar üroloji bölümüne geldim ve üropan şurup yazdı 10 gün deneyeceğiz dedi.. bu durumu yaşayan var mı aranızda.. öyle zor ki 🥺 her gün alez carsaf battaniye yorgan her gün o kadar kiyafet yıkamaktan yiprandim yoruldum 🥺 TV karsisinda koltukta uyuya kalmak benim için nelere mâl oluyor bilemezsiniz herkes için sıradan bı tatil bir yatılı misafir ne demek benim için kabus oluyor 🥺 haline şükret demeyin ediyorum elbette ama insanız sızlanmak şikayet etmek de bizler icin .. üroloji doktorum piskoterapi önerdi buna bütçem yeterli gelir mi bilmiyorum çünkü ozelmis 😔 bana bir yol gösterin lütfen
Yetişkin bezleri var gece onlardan kullanın rahat olur sizin için.
Fiziksel tedaviniz oluyormuşsunuz sonuçsuz kalmış belli ki.
Bir danışanımda bu problem vardı , o 20 li yaşlardaydı. Çocukluk travmalarından biriyle bağlantılıydı ve çözülmüştü. Doktorunuzu dinleyin, bir terapi alın bu noktada.

aile ilişkileriniz nasıl şiddet,taciz travmaya maruz kaldınız mı? çok geçmiş olsun doğumla ilgili yada vucudunuzla ilgili genel bi problem yoksa psikolojık olablir

Yukarıdaki hareketleri yapmanızı tavsiye ederim.

Bir de alanınıza müdahale edenler kimler? Bu durumu da çözmeniz gerekiyor.

X