Geceleri Uyumayanlar Buraya :)

özelden cevap bile yazamadım ben cevabı yazarken çıkarsın falan diye kaçma diyebildim sadece hahahah :KK52:
ikimizinde aynı şeyi düşünmesi beni iyice işkilllendirdi canım yaa hem kaç haftadır ordasın zaten şimdimi önemli oldu onlara gitmesi.dediğin gibi haftasonu gitsin ama pazartesi gelsin alsın seni :KK45:

özelden cevap bile yazamadım ben cevabı yazarken çıkarsın falan diye kaçma diyebildim sadece hahahah :KK52:
ikimizinde aynı şeyi düşünmesi beni iyice işkilllendirdi canım yaa hem kaç haftadır ordasın zaten şimdimi önemli oldu onlara gitmesi.dediğin gibi haftasonu gitsin ama pazartesi gelsin alsın seni :KK45:

c tesi gelsin alsın en iyisi :KK70:
valla aynı şeyi düşünmemiz çok ilginç oldu.

Dur bakalım bu akşam netleşecek konu.
madem öyle neden 3 gün kala söylüyorsun daha önce söyleseydin
neden bu kadar ani plan değiştirmek zorunda bırakıyorsun beni dedim.. :S

c tesi gelsin alsın en iyisi :KK70:
valla aynı şeyi düşünmemiz çok ilginç oldu.

iki paranoyak karşıkarşıya diyip olumlu bakalım biz yine bence :) yok sen yinede pazartesiyi bekle bence şüphe ettiğinide anlamamış olur hem.çok sıkıldım burda hadi haftasonuda idare ederim ama 1 hafta daha kalamam de

iki paranoyak karşıkarşıya diyip olumlu bakalım biz yine bence :) yok sen yinede pazartesiyi bekle bence şüphe ettiğinide anlamamış olur hem.çok sıkıldım burda hadi haftasonuda idare ederim ama 1 hafta daha kalamam de

ee öyle diyeceğim de,eşyalar,kediler nasıl gelicem ben
alması lazım beni.akşam geç geliyor işten zaten
anca hafta sonu alabilir.yani c.tesi almazsa bir daha ki c.tesi gitmek zorundayım .
ayy ne bileyim kafam karıştı.

Dur bakalım bu akşam netleşecek konu.
madem öyle neden 3 gün kala söylüyorsun daha önce söyleseydin
neden bu kadar ani plan değiştirmek zorunda bırakıyorsun beni dedim.. :S

heh işte bende buna takıldım.zaten uzak konuşuyo.sanki tam gelmene yakın bunu çıkarıyo ki biraz daha uzak kalabilsin senden gibi offf ne biliim belkide tesadüftür canım yaa

dur birde zurnanın zırt dediği yeri mesaj olarak atıyım özelden de anla ...ama 10 dk dolmamıştır :SS

ee öyle diyeceğim de,eşyalar,kediler nasıl gelicem ben
alması lazım beni.akşam geç geliyor işten zaten
anca hafta sonu alabilir.yani c.tesi almazsa bir daha ki c.tesi gitmek zorundayım .
ayy ne bileyim kafam karıştı.

doğru çalışıyo adam atladım ben orayı :) söyleme o zaman tatlım yaa orası seninde evin sıkıldın dönmek istiyosun ki zaten plan bu hafta dönmendi değiştiren o.gelsin alsın o bidahaki hafta gitsin halasına hıhhh

doğru çalışıyo adam atladım ben orayı :) söyleme o zaman tatlım yaa orası seninde evin sıkıldın dönmek istiyosun ki zaten plan bu hafta dönmendi değiştiren o.gelsin alsın o bidahaki hafta gitsin halasına hıhhh

şimdi de anneyi unuttun bak :KK70:

Bundan sonra senaryoları biz yazıcaz bebem
eşinde çekecek
kırdık parayı hadi yine iyiyiz :KK70:

X