Geceleri Uyumayanlar Buraya :)

Tanışalım o zaman kızlar
yaşlar,şehirler,en kötüsü medeni durumlar :KK70:

Ben 26 istanbul
besbekarım :KK70: sizler ??

Olsun valla :KK70: Dün geceden beri şu düğün yapıcam çeyiz yok konusuyla uğraşıyorum sizin bi fikriniz var mı ya bu konuda ?

Ben pek inanmadım o konuya malum artık ortalık dolandırıcı dolu,adamın ağzından altın dişini sökerler ama gerçekse de içler acısı
sen ne düşünüyorsun?

Tanışalım o zaman kızlar
yaşlar,şehirler,en kötüsü medeni durumlar :KK70:

Ben 26 istanbul
besbekarım :KK70: sizler ??

aaa yaşıtım gelmiş tek abla olmaktan kurtuldum :)))) ben istanbul evli ama bekar hayatı yaşayan saçma bi tipim hahahha cümleyi yazarken ben ne biçim bi hayat yaşıyorum dedim yaa :))

aaa yaşıtım gelmiş tek abla olmaktan kurtuldum :)))) ben istanbul evli ama bekar hayatı yaşayan saçma bi tipim hahahha cümleyi yazarken ben ne biçim bi hayat yaşıyorum dedim yaa :))

Ablalar geldi açılın kızlar :KK70:

bendensin sende bekar hayatı dibine kadar :KK70: kedilerim köpeğim olmasa al beni yatır bankta :KK70:

Abla olmanıza izin veremem. En büyük ben olmalıyım :KK9::KK15:
29 yaşındayım. Ben de nişanlı ama ne zaman evleniceği belli olmayan çıtır bir genç kızım :KK9:

Oooo tekırdag saraplarıyla buyuyecen daha ne ıstıyorsun :21::21::21:
Yok yahu kullanmıyorum kullanmayı da düşünmüyorum :KK70:
Ben pek inanmadım o konuya malum artık ortalık dolandırıcı dolu,adamın ağzından altın dişini sökerler ama gerçekse de içler acısı
sen ne düşünüyorsun?

Ya aslında ilk başlarda üzülmüştüm hayli ama sonra sayfaları okuya okuya inancım kayboldu yorumlar öyle çok çelişiyo ki.. Bi yanım inanmak istiyo diğer yanım inanma diyo...

X